Щастя в сексі: секрети гармонійних пар
Общество31 марта 2020

Щастя в сексі: секрети гармонійних пар

Хто б що не говорив, але сексуальна сфера в стосунках неймовірно важлива. Якщо у вашій парі все відмінно, проте, інтим залишає бажати кращого, ніхто не може гарантувати, що такий союз триватиме довго. Так як же зробити так, щоб близькість не викликала неприязні і повного розчарування?

Відверта розмова Багато жінок відчувають неймовірне почуття сорому, коли доводиться обговорювати подробиці інтимного життя. Причому навіть розмова з коханою людиною перетворюється в максимально незручну ситуацію. Однак, як упевнені психологи, чоловіки, частіше за все, абсолютно не проти обговорити цю сферу, що особливо важливо, якщо ви відчуваєте дискомфорт під час близькості. Не замовчуйте проблеми, які можна вирішити лише за годину розмови.

Не бійтеся експериментів У перші кілька років відносин вас може повністю все влаштовувати, але з часом навіть улюблені пози приїдаються, через що партнеру доводиться прикладати максимум зусиль, щоб задовольнити нудьгуючу другу половинку. Не варто дотримуватися класичних поз або жахатися, коли ваш чоловік пропонує переміститися з ліжка на інші площини - різноманітність завжди сприяє отриманню яскравих емоцій від близькості.

Ніякої пасивності Прийнято вважати, що ініціатором близькості, як правило, стає чоловік, і тим не менш жіноча ініціатива завжди знаходить підтримку у сильної статі. Чоловікові завжди приємно знати, що він збуджує свою жінку, так що постарайтеся проявляти більше активності в інтимному житті: частіше дивуйте його в ліжку, в цьому випадку ризик, що партнер занудьгує і почне дивитися по сторонам, мінімальний.

Створюйте атмосферу

Звичайно, раптовий секс в несподіваному місці завжди незабутньо, але все ж велика частина інтимних контактів відбувається на знайомій території. Якщо для чоловіка не сильно важливі умови, в яких відбувається близький контакт, то жінці необхідно налаштуватися, чим вам і варто зайнятися. Якщо розумієте, що ніяк не можете розслабитися в той час, коли ви перебуваєте з ним наодинці, спробуйте налаштуватися заздалегідь: присвятіть весь вечір собі, щоб домогтися потрібного ефекту - прийміть ванну, запаліть свічки, послухайте улюблену музику, словом, зробіть все, щоб звільнити голову від непотрібних думок і зосередитися на вечорі зі своїм чоловіком.

Написать комментарий
Авторские статьи
Политика10 часов назад
Юлии Тимошенко - 60. Карьера, скандалы, тюрьма и семья. Всё о главной женщине украинской политики 6
Политика17 часов назад
"Правый сектор создала СБУ". Что рассказал майдановец Пирожок, сидящий за решеткой в России
Видео17 часов назад
Дядя Сэм Трампович Байден. Д.Джангиров и М.Хазин 1
Общество17 часов назад
Раненные майданом, или Песня о галичанской хитромудрости
Видео17 часов назад
Секретная зарплата Сергея Лещенко / Декоммунизация в Крыму не за горами
Геополитика18 часов назад
Разведывательные агентства США и Великобритании объявляют кибервойну независимым СМИ
Технологии18 часов назад
Виноват ли Борис Патон в катастрофе украинской науки 1
Геополитика19 часов назад
Politico: силовой аппарат Байдена – сплошь ветераны администрации Обамы
Общество19 часов назад
Британские концлагеря для 8-летних военнопленных