Що ми завжди забуваємо дезінфікувати
Общество11 апреля 2020

Що ми завжди забуваємо дезінфікувати

Важливість дезінфекції під час пандемії коронавирусної інфекції складно переоцінити. Пам'ятаючи про те, що після вулиці потрібно насамперед помити руки, ми нерідко забуваємо, що після даної процедури беремо ті ж предмети, що хапали брудними руками.

Мобільні телефони

Вже безліч разів говорили з приводу дезінфекції вічного супутника людини в XXI столітті - мобільного телефону: гаджет ми носимо всюди, постійно беремо в руки і підносимо до свого обличчя. Смартфон швидко стає джерелом накопичення і передачі мікробів, в зв'язку з чим його необхідно дезінфікувати.

Пластикові картки Зараз деякі магазини переходять або вже перейшли на безготівкову оплату через поширення коронавируса. Останнє масштабне дослідження показало, що вірус здатний жити на паперових купюрах три-чотири дні. Тому пріоритет віддається пластиковим картам, але і тут потрібно пам'ятати про дезінфекцію, адже вірус на них зберігається до 9 днів. Варто протирати свою кредитку спеціальними засобами, а магнітну стрічку можна очистити за допомогою звичайного шкільного гумки.

Сумки

Те, що ми завжди беремо з собою може посприяти зараження вірусом, особливо якщо вам доводилося ставити сумку на сидіння в транспорті або притуляти її до чого-небудь. Необхідно протерти свою поклажу вологою ганчіркою, а краще дезинфікуючим засобом. Приділіть особливу увагу до блискавок і кнопок.

Гаманці Гаманець - наш вічний супутник в походах по магазинах, на роботу, та й взагалі в усі місця, де хоч щось можна купити. Ми чіпаємо даний предмет достатньо часто, тому необхідність його дезінфікувати цілком зрозуміла.

Прикраси Ось про них можна з легкістю забути, оскільки для нас вже звичні аксесуари, які ми носимо, практично не знімаючи. Особливо варто пам'ятати про браслети і кільця. З останніми все зрозуміло, а ось перші ми можемо несвідомо чіпати і поправляти немитими руками.

Тюбик з антисептиком Наш рятівник здатний стати розсадником зарази. Руки дезинфікуючим засобом ми, звичайно, очищаємо, а ось сам тюбик - частенько забуваємо, в той час як він може перетворитися в ідеальне середовище для розмноження бактерій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
faith james
ВІТАЙТЕ ДО СВІТУ ІЛЛУМІНАТІ. Настав час відновити новий світовий порядок. Це можливість для вас бути частиною чогось великого. Виведення бідних, нужденних, талановитих у центр уваги слави та багатства. Отримайте гроші, славу, визнання в бізнесі, політичній гонці, суспільстві. Піднімайтеся до вершини, чим би ви не займалися. Усі ці та інші численні вигоди ви досягнете, коли ви будете ініційовані та станете членом ВЕЛИКИХ ІЛЮМІНАТІВ. Чи хотіли б ви скористатися цим шансом і стати його членом? Повідомте нам сьогодні, якщо вам цікаво. Номер WhatsApp для отримання додаткової інформації +1(786)627-4704
гость
....педрилка с подгоревшим пуканом - ты где...?
гость
...но на всякий случай купи огнетушитель для пердаков....)))
гость
....а я тебе лично ничего плохого не пожелаю..... )))....
Недобитку
Скорей всего тебя, и таких, как ты добьют, чем Донбасс.Жди ответку...
и ты там будешь
И ты сгниешь, с подгоранием или без
все может быть
А вот это уже факт! Кто то видел труп этого вурдалака? Никто! Только визги из за поребрика. Может этот вурдалак в ростове живет