Що можна дізнатися про жінку за її улюбленим парфумом
Обществоukr.media25 мая 2021

Що можна дізнатися про жінку за її улюбленим парфумом

Парфум може розповісти багато цікавого про свою господиню.

"Покажи мені свій туалетний столик, і я скажу, хто ти", — дієвість цієї нехитрої мудрості можуть підтвердити, мабуть, усі парфумерні експерти, адже відомо, що підсвідомо ми обираємо лише ті аромати, які відповідають нашому психотипу і внутрішнім мотиваціям. Ми розібралися, про які риси характеру говорять ті чи інші арома-уподобання і тепер ділимося цим з вами, інформує Ukr.Media.

Свіжі, цитрусові, квіткові

Зазвичай, аромати цієї групи обирають екстраверти, які, немов легкий подих вітру, здатні "освіжити" атмосферу будь-якої компанії, у якій з'являються. Вони оптимістично налаштовані, впевнені у собі і, зазвичай, викликають закономірне питання у оточуючих: звідки у них стільки енергії?

До свіжих ароматів особливо тягне у період змін, коли людина відкрита новому і підсвідомо прагне сподобатися. Стиль любительок цитрусових сучасний, позбавлений непотрібних деталей і відрізняється практичністю.

Східні

Глибокі, насичені аромати східної групи схильні обирати інтроверти — люди, які прагнуть до внутрішнього спокою і гармонії. Вони цілком товариські і доброзичливі, але замість галасливої компанії нададуть перевагу роздумам наодинці з собою.

Часто до східних ароматів звертаються люди, що перебувають у творчому пошуку. У одязі для любителів східних ароматів важливою є оригінальність і індивідуальність; вони полюбляють доповнювати будь-який образ цікавими деталями.

Альдегідно-квіткові

Яскраво виражені квіткові аромати полюбляють нестійкі, мінливі натури. Сьогодні вони веселі і рішучі, завтра тихі і задумливі. Емоційно чутливі і схильні до переживань, любительки альдегідів прагнуть створити затишок навколо себе усіма можливими способами. Їх стиль у одязі досить еклектичний і поєднує у собі прагнення до нового та ностальгію за старим.

Альдегідно-мускатні

Аромати цієї групи зазвичай обирають емоційно мінливі екстраверти — яскраві, життєрадісні, але при цьому наївні, і тому дуже чутливі люди. Вони сміливо йдуть до поставлених цілей і схильні до імпульсивних рішень. Їм властива внутрішня потреба у русі і постійних змінах. У одязі вони вважають за краще йти разом з часом і бути по-своєму креативними у повсякденному стилі.

Солодко-квіткові, східні

Легкі східні аромати обирають емоційно нестійкі інтроверти. Це люди, які, всупереч внутрішньому стану, прагнуть до стабільності — фінансової і душевної. У більшості випадків вони обирають постійну, спокійну роботу з помірною, але гарантованою заробітною платою, і не полюбляють різких змін. Стиль любительок солодко-квіткових ароматів характеризується любов'ю до простих, але якісних речей.

Шипрові, квітково-мохові

Насичені і часто оригінальні аромати обирають емоційно стабільні екстраверти з сильним характером. Такі особистості відмінно знають, чого хочуть від життя, і завжди готові брати відповідальність на себе. Вони міркують логічно, але схильні аналізувати ситуацію, інтерпретуючи її крізь призму власного досвіду. У одязі обирають якісні та практичні речі, які носять не один сезон.

Сухі альдегіди

Аромати цієї рідкісної групи обирають емоційно стабільні інтроверти, "закриті" люди, для яких найбільшою цінністю є недоторканність особистих кордонів. Вони вважають за краще бути холодними і стриманими у спілкуванні з усіма, хто належить до їх найближчого оточення. Їм притаманний високий інтелект, логічний склад розуму і деяка впертість. Ці люди часто живуть за власним сценарієм і прагнуть досягти особисто заданого рівня і визнання. Внутрішньо вони поважають себе і навіть на самоті їдять за гарно сервірованим столом. Їх стиль елегантний і навіть розкішний.

Попри те, що темперамент — це те, що, зазвичай, йде поруч з людиною протягом усього життя, наш настрій і внутрішній стан є жахливо мінливими, а це означає, що й асортимент парфумерних флаконів на туалетному столику варіюється. Не бійтеся досліджувати свої арома-переваги і себе теж!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!