Що можна вдіяти для збереження відносин з коханою людиною
Обществоukr.media05 июня 2021

Що можна вдіяти для збереження відносин з коханою людиною

Інколи можна спробувати врятувати відносини.

Величезна кількість пар зіштовхується зі згасанням у відносинах. У чому це виражається? Згодом пристрасть йде, залишається прихильність. Але крім прихильності періодично виникає виправдане або невиправдане невдоволення одне одним, накопичується роздратування. Ми вже не настільки сильно поспішаємо додому до коханої людини, шукаємо привід затриматися на роботі, провести час без неї — загалом, відпочити від відносин. І чим більше ми "відпочиваємо", тим ширшою стає прірва між нами і нашим партнером, інформує Ukr.Media.

Усе це відбувається на тлі зниження цікавості до інтимного життя. Часто хтось з двох або навіть обидва припиняють стежити за собою, адже проживши багато років з однією людиною, можна почати сприймати її частинкою себе. Тоді необов'язково й чепуритися, купувати нові речі, можна зайвий раз і душем знехтувати.

У згаслих відносинах нерідко між партнерами йде мовчазна конфронтація — такий варіант "холодної війни", коли люди майже не спілкуються і роз'їжджаються по різних кімнатах та зберігають видимість шлюбу.

Що робити, коли відносини згасають на очах?

Звичайно, один з найпростіших варіантів — це покласти край згасанню і розлучитися. Але не завжди це вихід з положення, адже через складнощі і кризи проходять усі пари.

Перш ніж приймати життєво важливе рішення, спробуйте спочатку реанімувати ваші відносини.

Налагодити відносини зі своєю половинкою можна різними способами. Але для цього перш за все потрібне бажання з обох сторін.

Тому спочатку поверніть у спільне життя такі базові речі як щоденне спілкування і тактильний контакт у вигляді дотиків, погладжувань, поцілунків під час зустрічі і прощання.

При цьому намагайтеся приділяти собі і час, і увагу. Особливо, якщо перед вами стоїть завдання повернути гарне ставлення вашого партнера. Не можна забувати таку прописну істину: чоловік кохає очима.

Додайте у ваші відносини ефект несподіванки і новизни. Запропонуйте партнеру поїздку або прогулянку по місцях, які мають для вас особливе значення. Спільні спогади — це "таємна зброя", яка дозволяє налаштуватися на потрібну хвилю.

Використовуйте метод "Радикального прощення", щоб прибрати негатив з вашого спілкування. Для цього прислухайтеся до себе. Якщо людина викликає у вас якісь емоції, у тому числі образу, гнів і т. д., то ваші відносини згаслими назвати не можна.

Вважається, що кохання викликає здебільшого позитивні емоції і радість. Насправді, це не завжди так. Під коханням ми розуміємо будь-які почуття, які викликає у нас близька людина. Це можуть бути страх, сором, гнів, лють, ненависть. Вони є проявами спотвореної форми кохання.

Якщо до людини ми відчуваємо негатив — це означає, що відносини не згасли. Негатив — своєрідний прояв любові. Тому нам треба вчитися переспрямовувати цей негатив у позитивне русло.

Написать комментарий