Обществоchangeua.com29 янв.

Що ніколи не можна робити після тренування

nk_hauz/-lzkudqwbuypa8fsuv5f.jpg

Фізичні навантаження потребують не лише правильного харчування, а й корисних звичок. Експерти розповіли, що не можна робити після тренування, щоб не втратити результат.

Фахівці пояснили, що є доволі популярні звички, які насправді роблять будь-які заняття у спортзалі менш ефективними та навіть небезпечними. Тому вони зібрали найгірші речі, які не варто робити після або перед тренуванням, пише maximum.fm

Як і перед стартом навантажень, організму потрібен час на «розігрів» та відновлення після занять спортом. Тому не варто після вправ одразу сідати чи лягати, адже тіло все ще перебуває у дуже активному стані.

«Після інтенсивного навантаження потрібно рухатись ще якийсь час, щоб ваше дихання та пульс відновилися. Можете просто спокійно походити 10-15 хвилин. Однак точно не можна лягати та відпочивати, адже сердечний ритм порушується і можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям», — наголошують фахівці. Тому й спати після занять не варто.

Ще однією помилкою можна вважати вживання енергетичних напоїв, адже вони у будь-якому випадку не корисні. Далі у переліку йде відсутність розтяжки. Якщо не приділяти їй вдосталь часу, то тренування будуть не такими ефективними, адже молочна кислота не буде розподілятись правильно.

І фінальна помилка — відсутність душу після занять. Коли піт висихає, то починає закупорювати пори, що призводить до поширення різних бактерій.

💬 Последние комментарии
е
что это за генератор случайных слов у тебя включился?))) к теме статьи и тому что тебе ранее писали ЭТО каким образом относится?
гули гули гули
по традиции начнут перетекать кадры. запах денег что-ли?
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.