Що ніколи не можна робити після тренування
Обществоchangeua.com29 января 2020

Що ніколи не можна робити після тренування

Фізичні навантаження потребують не лише правильного харчування, а й корисних звичок. Експерти розповіли, що не можна робити після тренування, щоб не втратити результат.

Фахівці пояснили, що є доволі популярні звички, які насправді роблять будь-які заняття у спортзалі менш ефективними та навіть небезпечними. Тому вони зібрали найгірші речі, які не варто робити після або перед тренуванням, пише maximum.fm

Як і перед стартом навантажень, організму потрібен час на «розігрів» та відновлення після занять спортом. Тому не варто після вправ одразу сідати чи лягати, адже тіло все ще перебуває у дуже активному стані.

«Після інтенсивного навантаження потрібно рухатись ще якийсь час, щоб ваше дихання та пульс відновилися. Можете просто спокійно походити 10-15 хвилин. Однак точно не можна лягати та відпочивати, адже сердечний ритм порушується і можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям», — наголошують фахівці. Тому й спати після занять не варто.

Ще однією помилкою можна вважати вживання енергетичних напоїв, адже вони у будь-якому випадку не корисні. Далі у переліку йде відсутність розтяжки. Якщо не приділяти їй вдосталь часу, то тренування будуть не такими ефективними, адже молочна кислота не буде розподілятись правильно.

І фінальна помилка — відсутність душу після занять. Коли піт висихає, то починає закупорювати пори, що призводить до поширення різних бактерій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Цена настоящая козлоослик, вчерашнего дня, спрашивала заправщика сегодняшняя цена? Сказал да.
Луна-2
вот уж точно вопрос))) Все зависит от темперамента Но объявить себя жертвой Путинского режима ему Алка не даст ...
Весёлый Роджер
Луночка привет! У этого обиженного(по термину зоны или 3.14дараса) Шмули, его воспоминания почти созвучны, как 80 лет назад на Украине – «… моих родителей раскулачили комуняки и я пошёл в СС Галичину, чтобы мстить всем подряд, убивать и убивать …» тогда Украина тоже шла у Эуропу! То есть у него это месть, что в Союзе ему не дали дослужить, а выгнали за воровство, теперь он умышленно гонит xoxлoв на явную смерть! Вот же скотинюка!
Елена
Ничего вы и не поняли Луночка,жаль.
Луна-2
ПРИВЕТ Ро.Без тебя красивая жить не может все время вспоминает незлым тихим словом )))
Илья
Меня больше тревожит выдержит ли Аллу Сенцов! Боюсь , что это буде похлеще лагеря. Но зато он опять сможет объявить себя жертвой Путинского режима.
Луна-2
Для полного комплекта, красивая))))..Чтобы о тебе помнили ..Вот Роджера нет а ты все его поминаешь ....)))