Обществоukr.mediaJul 20

Що потрібно запитати у хлопця, щоб дізнатися про нього більше при знайомстві

Які питання потрібно задати чоловікові на першому побаченні.

nk_hauz/-mf2dmfuj_ixe3gdbd5i.jpg

Психологи розповіли, як потрібно правильно розмовляти з чоловіком на першому побаченні, щоб не здатися йому нав'язливою і при цьому дізнатися про нього якомога більше. Є кілька питань, задавши які, можна дізнатися все про молоду людину, інформує Ukr.Media.

Які дівчата йому подобаються

Це перше питання, яке можна сміливо ставити вподобаному молодому чоловіку. Отримавши відповідь на це питання, жінка зможе зрозуміти, чи варто їй перебудовуватися під чоловіка. Якщо чоловікові подобаються білявки, а його співрозмовниця натуральна брюнетка, то тут нічого не виправити, адже вивести чорний колір дуже складно.

Психологи стверджують, що на це питання чоловік повинен дати таку відповідь:

"Подобаються дівчата, такі, як ти".

Лише отримавши таку відповідь, дівчина може сміливо продовжувати спілкування з чоловіком.

Ставлення до непрацюючої дівчини

Наступне, що потрібно дізнатися у чоловіка, так це його ставлення до непрацюючої дівчині, яка буде жити разом з ним. Відповідь на це питання допоможе дізнатися жінці, чи є її чоловік скупим і чи зможе він взагалі бути її супутником по життю.

Це питання зовсім не означає, що дівчина не повинна зовсім працювати, а тільки залежати від чоловіка. Це питання потрібне для того, щоб допомогти, чи буде чоловік згоден забезпечувати свою обраницю, якою б вона не була.

За правилами, чоловік зобов'язаний брати на себе вирішення будь-яких фінансових питань. При цьому йому повинно бути все одно, чи є його обраниця сильною і незалежною чи ні.

Цілі на майбутнє

Отримавши відповідь на це питання, жінка зможе зрозуміти перспективи свого молодого чоловіка. Всі чоловіки різні, їх цілі теж можуть відрізнятися. Наприклад: один вважає за краще проводити час зі своїми друзями сидячи в барі і попиваючи пиво. Інший же може думати про покупку нерухомості, розширення свого бізнесу і багато про що подібне.

Лише отримавши відповідь, жінка зможе зрозуміти, чи є її молода людина цілеспрямованою, чи є у нього бажання рости і просуватися далі, або ж йому крім алкоголю і веселощів нічого не потрібно від цього життя. Ось з таким чоловіком точно не варто будувати ніякі плани. При цьому, він ніколи не зміниться, навіть не варто пробувати його змінити.

💬 Последние комментарии
ОБС - Одна Баба Сказала ( ОБСЕ гг)
Америкнские военные дроны настолько плохие , что уже приходится покупать азиатчину на турецком базаре, чтоб защитить Европу от Азиатов - унылыми Азиатскими самоделками
Елена
Аравил не писти,было и не раз ,так что не свисти,денег не будет и сундучка.☝️,хе.
Елена
Это Луночка уже болезнь сидеть в интернете,притом массовая.
к0цапи зъилы наше Сало !!!
Опять к0цапи, Опять 3ъилы, Путен зъив наш 4аснык - 4аснык НАШ !!!
Луна -2
Можно жить среди пустыни , и не чувствовать себя одиноким А можно жить среди людей, и иметь большую семью, и чувствовать себя одиноким - вопрос в занятости .Если у человека есть свободное время, то почему бы ему не посидеть и не поинтересоваться новостями и не поспорить с оппонентами к ТОМУ ЖЕ ОН НЕ ОДИН ТАКОЙ -ТЫ И Я . ПО -МОЕМУ тоже сиидм в интернете .
...получил посадку на голову
но... За результатами таємного голосування нэвидомых його зняли з посади... а Артуре Товмасянe предложили запобіжний захід у вигляді цюцюркового запобижника, або запобижного нацюцюрныка (местечковое mukachevo.net. про Харьковскую губернию)
Луна -2
Привет Ро!Вчера прошлась за сахаром - самый дешевый -27 гривен Яйца десяток - 30 гривен -в одном магазине -27 гривен -ремонт кроссовок ( латочку насадить и прошить -)-49 гривен.