Що потрібно запитати у хлопця, щоб дізнатися про нього більше при знайомстві
Обществоukr.media4 дня назад

Що потрібно запитати у хлопця, щоб дізнатися про нього більше при знайомстві

Які питання потрібно задати чоловікові на першому побаченні.

Психологи розповіли, як потрібно правильно розмовляти з чоловіком на першому побаченні, щоб не здатися йому нав'язливою і при цьому дізнатися про нього якомога більше. Є кілька питань, задавши які, можна дізнатися все про молоду людину, інформує Ukr.Media.

Які дівчата йому подобаються

Це перше питання, яке можна сміливо ставити вподобаному молодому чоловіку. Отримавши відповідь на це питання, жінка зможе зрозуміти, чи варто їй перебудовуватися під чоловіка. Якщо чоловікові подобаються білявки, а його співрозмовниця натуральна брюнетка, то тут нічого не виправити, адже вивести чорний колір дуже складно.

Психологи стверджують, що на це питання чоловік повинен дати таку відповідь:

"Подобаються дівчата, такі, як ти".

Лише отримавши таку відповідь, дівчина може сміливо продовжувати спілкування з чоловіком.

Ставлення до непрацюючої дівчини

Наступне, що потрібно дізнатися у чоловіка, так це його ставлення до непрацюючої дівчині, яка буде жити разом з ним. Відповідь на це питання допоможе дізнатися жінці, чи є її чоловік скупим і чи зможе він взагалі бути її супутником по життю.

Це питання зовсім не означає, що дівчина не повинна зовсім працювати, а тільки залежати від чоловіка. Це питання потрібне для того, щоб допомогти, чи буде чоловік згоден забезпечувати свою обраницю, якою б вона не була.

За правилами, чоловік зобов'язаний брати на себе вирішення будь-яких фінансових питань. При цьому йому повинно бути все одно, чи є його обраниця сильною і незалежною чи ні.

Цілі на майбутнє

Отримавши відповідь на це питання, жінка зможе зрозуміти перспективи свого молодого чоловіка. Всі чоловіки різні, їх цілі теж можуть відрізнятися. Наприклад: один вважає за краще проводити час зі своїми друзями сидячи в барі і попиваючи пиво. Інший же може думати про покупку нерухомості, розширення свого бізнесу і багато про що подібне.

Лише отримавши відповідь, жінка зможе зрозуміти, чи є її молода людина цілеспрямованою, чи є у нього бажання рости і просуватися далі, або ж йому крім алкоголю і веселощів нічого не потрібно від цього життя. Ось з таким чоловіком точно не варто будувати ніякі плани. При цьому, він ніколи не зміниться, навіть не варто пробувати його змінити.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)