Обществоnashamama.comAug 17

Що робити, якщо малюк не відпускає маму на роботу: поради психолога

nk_hauz/Ju0Kg57ng.jpeg

Малюки не люблять, коли мама відправляється на роботу (або йде в сусідню кімнату, щоб попрацювати). Вони вередують, а мама відчуває себе винною. Ми зібрали кілька порад, як допомогти в цій ситуації.

Почуття провини Мама збирається на роботу. Дитина не хоче її відпускати: вмовляє залишитися, розбудовується або навіть плаче. У такій ситуації мама може почати звинувачувати себе, що недостатньо часу приділяє своєму малюкові. Особливо якщо вона не працює заради виживання, а задовольняє потреби більш високого порядку, наприклад потреба у розвитку, самореалізації. Якщо виникає почуття провини, то може запуститися деструктивна програма перекладання провини. Несвідомо, звичайно. І тоді з'являється аргумент: «Ти ж любиш нові іграшки, цукерки, розваги? Щоб це все було, мамі (або татові) потрібно ходити на роботу ». Виходить, що малюк з його невгамовними бажаннями змушує дорослого працювати. Дитина може відповісти: «Не треба мені цукерок та іграшок, тільки сиди вдома». І що тоді робити? Вигадувати іншу причину? Але буде ще гірше, якщо дитина візьме провину на себе, почне переживати, що через його бажань мама або тато змушені працювати. Аргумент «світ влаштований так, що всі дорослі повинні ходити на роботу» не підходить. Як правильно вчинити Що ж тоді говорити дитині? Психологи радять говорити правду! Пояснюйте потреба ходити на роботу доступними для дитини словами. 1.Якщо робота вам потрібна для виживання Без неї не буде грошей навіть на їжу, то так і скажіть дитині. 2. Якщо хочеться якісно іншого життя Розкажіть, що мрієте про нову квартиру або про те, як всією сім'єю поїдете у відпустку: «У мене є мрія. Коли я думаю про те, що зможу її реалізувати, це наповнює мене радістю. А без мрії мені дуже сумно ». Чим таке пояснення відрізняється від варіанту з цукерками та іграшками? Дорослий розповідає правду про свої потреби, без маніпулювання потребами дитини: «Ти ж хочеш? ..» 3. Якщо робота задовольняє потребу в самореалізації Скажіть: «Мені подобається бути корисною людям. Мені приносить задоволення дізнаватися нове, чогось навчитися. Без цього я стаю сама собі нецікавою ». Правду прийняти легше, оскільки з'являється ясність. Можливо, дитині буде як і раніше сумно від того, що мама йде, але він стане розуміти, навіщо це потрібно. У цьому не буде ні провини, ні жертовності. Допоможіть дитині пережити момент розставання, переключивши його увагу з факту «мама йде» на факт «мама повернеться» фразою, яка описує майбутнє спільне проведення часу. Наприклад: «А коли я повернуся, ми з тобою підемо на прогулянку і будемо кататися на самокаті».

💬 Последние комментарии
КОРСАК РЖ.
ДБ
гость
Таки да, климат не изменит хим.состав и теплоту сгорания природного газа. Но он без всякого сомнения изменит логистику поставок на рынок, как минимум. Сменит геоэнерго-приоритеты с невозможных (или труднодоступных) на приемлемые к эксплуатации-добыче-транспортировке-итп. Не сразу конечно же, у природы циклы чуть > чем 1/4 100-летние. Много из энерго-аналитиков помнят, что случилось 30+ лет назад, что изменило энергоклиматическую карту мира? А человек часть природы, как бы кому из олигархов не хотелось обратного. Как бы штатные и внештантные энерго-аналитики этого не хотели, НО - политика не может поменять правила экономики при капитализме. Просто потому что политика - надстройка, а экономика - базис соц.-эконом. формации. Управляет экономический базис - политика иммитирует (и паразитирует) управление эконом. базисом. Цитата, интерфакс - "Президент России распорядился передать компании «Новатэк» миллиардера Леонида Михельсона (состояние по оценке Forbes 24,9 млрд долларов в 2021 году) два из четырех последних месторождений газа на Ямале. Президент поставил резолюцию «рассмотреть и поддержать» на письме Михельсона, в котором он попросил Нейтинское и Арктическое месторождения ... Всего на Ямале осталось четыре нераспределенных месторождения: Арктическое, Нейтинское, Нурминское и Ростовцевское. «Новатэку» отойдут два – Арктическое и Нейтинское, запасы которых в сумме равняются 413 млрд кубометров. ". Как в анекдоте - папуасы приходят к своему вождю "вождь, мы отдали весь прошлый урожай кокосов белым бвана, мы молодцы?" - "конечно молодцы, я закажу у белых бвана гору стеклянных бус вместо разбитых и раздам своему племени". На следующий день "вождь, мы отдали весь текущий урожай кокосов белым бвана, мы молодцы?" - "конечно молодцы, я закажу у белых бвана гору зеркал вместо разбитых и раздам своему племени". На следующий день "вождь, кокосов больше нет и иы едим червяков, мы молодцы?" - "конечно молодцы, я продал белым бвана будущий урожай кокосов и получил от них бумажку по которым они дадут нам бусы и зеркала в любое время как я захочу, бейте их сколько хотите".
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Авторские статьи