Що робити, якщо підліток починає хамити батькам
Обществоnashamama.com26 марта 2020

Що робити, якщо підліток починає хамити батькам

Як налагодити контакт?

У підлітковому віці дитини основна причина виникнення конфліктів - надмірний контроль, а також бажання самостійності і відокремлення від батьків.

Дитина реалізує право на незалежність, власну думку, вибір. Насправді до повної, беззастережної свободи жоден підліток не прагне. Навпаки, володіння нею може сприйматися їм як відділення від сім'ї, як власна непотрібність.

Втім, якщо дитина вимагаючи незалежності хамить, не варто відповідати агресією - це найгірший варіант. Можна запропонувати дитині поговорити. Якщо немає контакту, дайте підлітку 20-30 хвилин побути наодинці з собою. У цьому віці діти запальні, але швидко відходять. Головне, не довести ситуацію до скандалу, не посваритися.

Треба вчитися домовлятися. Причому обговорювати з підлітком питання на рівних, щоб він зрозумів: вам його думку дійсно важливо. Якщо підліток порушив домовленість, наприклад, не зробив домашнє завдання, хоча обіцяв, ви маєте право «включити» його відповідальність. «Двійка чия? Твоя. Значить, відповідальність за неї хто несе? Ти».

Дорослим важливо навчитися себе контролювати і не "вибухати" на всі прояви підліткової агресії, а ще - шукати компроміс вдвох, тобто у вихованні повинні брати участь і тато, і мама.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
2 января 2030 года. Народ как говорил ро-русски так и говорит...
е
нафиг-нафиг.. сидите в своем Киеве....
е
а как же Украина, с ее "очень трудолюбивыми " гражданами Пьемонта и Галичины (утверждение гермафродита Елены)? она не в состоянии хоть что-то построить? ну хотя бы начать... Аппаратов ИВЛ, масок, антисептиков нет.. все ждем подачек...
е
я бы посмотрел, но у меня эту ссылку комп не воспринимает(???).. увы... подождем пока еще кто-то посмотрит и подтвердит
Starый Йухан
Ах, да, чуть не забыл - Слава Украине ничего не должен !!!
Starый Йухан
По проекту Хазария 2.0 должно остаться холопов, которые будут батрачить на своей не своей земле, 8 миллионов поголовья. От ССССР в 1991 году Украина получила 52 миллиона человек. В 2014 году на этапе Берег Свидомой Кости поголовье уже было сокращено до 40 миллионов. Сейчас на этапе Свинея Безсала поголовье укров уже сокращено до 30 миллионов. Скорость уничтожения своего насаления просто поразительная. Теперь коронавирус, закон о продаже земли, мовный закон и шлифануть ещё это всё глобальным кризисом, и, глядишь, кастрюлеголовые реально лет за пять догоняет своё поголовье до 8 миллионов. Феерично. Внушает... С Россией, говоришь, воюете. Х-ха...
Игбун Хохлов
С 1 января 2030 года? Да вы оптимисты)))))