Обществоukr.media18 мая

Що робити, якщо у вас без будь-якого приводу поганий настрій

З поганим настроєм можна боротися.

nk_hauz/-m_vnfsvkwpfpylulv_e.jpg

Життя налагоджується, а настрій як і раніше відсутній. Ми з'ясували, як боротися зі зневірою, для якої немає якихось причин, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що наша життєва енергія — своєрідний акумулятор, який, як і будь-який інший, справжнісінький, вимагає підзарядки, а краще — режиму заощадження енергії. На жаль, негативні емоції, навіть найнезначніші, здатні стати причиною швидкої "розрядки". Часто ми не усвідомлюємо, що багато обставин, які псують нам настрій, не є підвладними нашим бажанням і зусиллям.

Наприклад, ми не можемо скасувати мороз, дощ, сльоту або вплинути на міжнародну обстановку. Залишається лише прийняти обставини такими, які вони є. Вчені з'ясували, що за наявності хронічно зниженого настрою відбувається часткова втрата контактів між окремими клітинами мозку. У результаті людині стає важко аналізувати одержувану інформацію і обробляти її, через що вона починає діяти за допомогою емоцій, а не за допомогою розуму.

Кричіть

Звучить абсурдно, і, можливо, частково смішно. Але, однак, провідні психологи радять саме цей прийом — позбавлятися від надлишку негативних емоцій за допомогою крику. Річ у тім, що стримувати у собі негатив шкідливо і навіть небезпечно, адже одного разу ви ризикуєте, таким чином, просто заробити собі нервовий зрив, який може проявитися зовсім не сльозами і істериками, а, скажімо, труднощами з диханням, і вам доведеться обійти чимало лікарів, перш ніж з'ясувати, що ж відбувається з вами насправді.

Саме тому, поки не пізно, починайте кричати. Правда, робити це найкраще на самоті. Тоді вигукувати ви зможете усе, що хочете, абсолютно попри літературність вимовлених слів. У крайньому разі, якщо сформулювати проблему важко або неможливо, кричіть букву "А". Такий крик — теж є виходом для негативних емоцій.

Посміхайтеся

Це не жарт. Щоб посміхнутися на користь організму і нервовій системі, зовсім необов'язково бути у чудовому настрої. Уявіть, що посмішка — це своєрідний мімічний масаж. Розтягніть куточки губ у різні боки, навіть якщо вам зовсім невесело. Таким чином, ваш мозок надсилає тілу імпульс, своєрідну команду радіти, незалежно від зовнішніх обставин. Тож через кілька хвилин ви дійсно відчуєте, що ваш настрій покращився.

Ще одна вправа: уявіть собі будь-якого вашого знайомого, який для вас є прикладом оптимізму, а тепер спробуйте скопіювати його жести, манеру посміхатися, розмовляти, адже це теж своєрідна зарядка вашої свідомості на курс позитивних змін.

Робіть масаж

Навчіться робити масаж самостійно, адже масажування своєї власної голови відмінно знімає стрес, загальне напруження, більше того — допомагає відчути себе захищеною і впевненою у собі людиною. Погладьте себе по голові розкритою долонею від верхівки до шиї. Можна просто повільно і спокійно розчесати волосся гребінцем або частим гребенем.

Не забувайте і про кисті рук: струсіть руками, потріть долоні між собою, потім потягніть кожен палець, помасажуйте його від кінчика до основи і ви відчуєте, як рятівне тепло розливається не лише по ваших кінцівках, але й у вашому серці.

Дихайте

Якщо ви ще не навчилися заспокоюватися миттєво, опановувати себе під час несподіваних нападів туги і відчаю — вам допоможе дихальна гімнастика. Спробуйте простежити, як ви дихаєте, зверніть увагу на вдихи і видихи, адже за нервової напруги наше дихання збивається, стає нерівним, що точно ніяк не сприяє приємному настрою.

Наше щастя у тому, що ми в змозі керувати своїм диханням. Свідомо вирівнявши дихання, ми можемо заспокоїтися і розслабитися. Щоб привести думки і відчуття до ладу зробіть швидкий вдих, а за ним — довгий видих. Повторіть кілька разів, поки не відчуєте поліпшення настрою. А якщо потрібно підбадьоритися, робіть навпаки: повільний вдих і швидкий видих. Вправу необхідно повторити кілька разів.

Рухайтеся

Давно відомо, що будь-яка фізична активність (не лише спорт) покращує настрій. А це означає, що зовсім немає приводу відкладати своє відновлення! Річ у тім, що будь-який рух виробляє гормон радості — ендорфін, який відповідає за задоволення і спокій. Знайдіть для себе найбільш комфортні види спорту — біг, фітнес, танці живота, йогу. Якщо ж у вас труднощі з часом, намагайтеся ходити спокійним кроком хоча б по 30 хвилин на день — прогулянки відновлюють не лише душевну рівновагу, але й забезпечують вам відмінну фігуру і заряд бадьорості на кілька днів.

Зберігайте дистанцію

На жаль, наше оточення складається не лише з людей, які нам приємні. Іноді ми змушені контактувати з тими, хто не викликає у нас ані найменшої симпатії, і якщо відмовитися від спілкування з ними зовсім неможливо, то чітко визначити власні межі і зберегти дистанцію — можна.

По-перше, не поспішайте переходити на "ти" з неприємним співрозмовником, попри нову моду, за якою більшість людей вважають за краще вільне і навіть у якомусь сенсі панібратське спілкування. Чарівне слово "ви", як не дивно, відмінно допомагає зберегти вам безцінну енергію, і це абсолютно не говорить про вашу душевну черствість або навіть зарозумілість. Можливо, лише про гарне виховання. Не дозволяйте негативним емоціям заповнювати ваш інтимний простір. Зрештою, неприємних людей у вашому житті і було, і буде значно більше, ніж вам того хотілося б.

💬 Последние комментарии
3020
Нападение обязательно будет и тебя, старую шлендру, посадят на кол, вырвав предварительно змеиный язык.
Луна -2
Добрый вечер Ро!Уже сделала 1 прививку -китайским короноваком ( почему китайским , думаю -он самый безопасный из всех этих вакцин) в среду -а 15 декабря -вторую Теперь по поводу энерговооруженности - пока веерного отключения -(тьфу - тьфу) не было.По поводу информации-спасибо. Дай БОГ-если сразу .и СПАСИБО ЗА ЗАБОТУ - БУДЕМ ЖИТЬ!!
Весёлый Роджер
На вопрос как всего промолчал? ЭЙ тварь? Так может ты Шмуля Сруля и есть Каменяр русофобный гивняр? Многоликий ты наш, ты же и жинка и рагуль, эй шизик - недолечанный ты пердуль дедуль? НО ГЛАВНОЕ СРАНЬ - ты проиграл и по полной! Сливай воду, гаси свет, беги делай панам остатний миньет!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там, когда будешь колоться? Как Кит, плавает, рыбу приносит чи тильки просит? А мышей? Как у нас с энерговооружённостью? Информацию тебе к размышлению! От Батьки до оккупированного рагулями и жидобандеровцами Куева кукева - всего 71 км по прямой, от клятых москалей - 190 км, чаму по прямой, а танки грязи не бояться! Скорость по пересечённой местности -50 км/ч, скорость по шоссе — 70 км/ч. Запас хода у Т90 - около 650 км, то есть заправок не надо, аж до Чопа хватит. То есть, вся эта САМАЯ Мощная Армия у Свите - продержится час чи два, ну а если сразу сдастся - то 15 минут! Вот и вся война ... а всяких там нацистких рагулей, ушлёпков в схронах, никто даже ловить не будет, их дронами будут выкуривать! Но уже не российские войска.
Луна -2
Знаете Е (ДОБРЫЙ ВЕЧЕР)-я почему -то думаю, что Россия не будет ужесточать правила въезда для украинских граждан - ( неисправимая оптимистка).а проблемы будет создавать именно Украина .а Вот почему не будет - знаете в России полно гастарбайтеров из Украины Думаю они пойдут по другому пути - запретят гастарбайтерам работать в России.К тому же в России есть кем заменить украинцев -теми же таджиками и белорусами. Тем некуда будет деться -как вернуться на Украину . Вот тогда и начнется закат эры нашего с вами любимого правительства .Обозленные люди могут бог знает что сделать, и к тому же корона. Так что будет интересно
Весёлый Роджер
Шмуля Сруля, на тварина брехливая – ты же всё просил меня на молдавском спеть, я всё же нашёл – получай гадина - цэ про тебя, недолеченный ты пиСдабол: «Шизофрения - дулче мелодие, Шизофрения - мистериос амор. Шизофрения, шизофрения Дин армония инимий ку дор.» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! «Украинским военным выдали на учения по пять литров топлива на бронемашину…» В соответствии с щирой формулой прапора-вора Шмули Срули - пиэр|2/ 2 - То есть НУЛЬ!!! – тому як - два начальнику, два соби, одын куму! Напшут на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Весёлый Роджер
«Садись на рагулей верхом, ми швыдко тоби довезём… Не ест, не пьёт Айболит и тильки одно тут пиСдит – Ищенко, Ищенко, Ищенко….» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! Сала полной анархии и коням, щоб похано було москалям! Кулемёты на тачанку, где б ыщо найти нам Анку?