Обществоukr.mediaAug 22

Що робити, якщо ви потрапили у "чорну смугу" свого життя: корисні поради

Деякі поради можуть допомогти швидше подолати "чорну смугу" у житті.

nk_hauz/uGXVbs77g.webp

У кожної людини трапляється у житті період, який називається "чорною смугою" — проблеми у всьому: втрачається робота, погіршується здоров'я, немає грошей, пішов коханий, не дзвонять дорослі діти, скандалять сусіди. Усе разом це вибиває людину з колії і вганяє у депресію. Подолати чорну смугу можна. Для цього існують прості і зрозумілі методи, інформує Ukr.Media.

Як визначити, що у житті почалася чорна смуга

Не потрібно поспішати ставити собі діагноз "усе погано". Якщо проблема виникла лише у одній області, це ще не чорна смуга. Смуга невдач характеризується тотальними негараздами, у всіх напрямках не щастить.

Такі смуги не виникають спонтанно, для усього є певні причини:

Неправильні життєві пріоритети

Якщо весь час перебувати на роботі, немає сенсу дивуватися, що пішла кохана людина; якщо сидіти цілодобово перед монітором, зникає зір і страждає спина; бажання бути гарним для усіх призводить до депресії і заниженої самооцінки.

Негативне мислення

Воно впливає на усе — на здоров'я, любовні відносини, роботу, успіхи, мрії.

Неправильний спосіб життя

Алкоголь, паління, гіподинамія, азартні ігри — усе це забирає удачу, розбиває родину, руйнує кар'єру і здоров'я.

Таким чином, поставити діагноз "чорна смуга" можна, виходячи з аналізу свого життя. А знаючи причини, можна з цим поборотися.

Як можна боротися з чорною смугою

Позбавлення від невдач і оновлення життя можуть дати прості установки:

  • потрібно змінити обстановку, поїхати на відпочинок, помандрувати;
  • поділитися з близькою людиною своїми проблемами; якщо немає такого друга, звернутися до психолога;
  • якщо не можна піти від проблеми, потрібно змінити своє ставлення до неї, прийняти її як життєвий урок, етап, який мине;
  • у період складнощів потрібно уникати спілкування з недоброзичливцями, вони лише додадуть прикрощів;
  • розібравшись у причинах невдач, потрібно скласти план покрокових дій стосовно виходу з ситуації; дії мають бути реальними і такими, які ви зможете виконати;
  • дуже корисно звертатися по допомогу до рідних, друзів, фахівців;
  • приємно здивує ефект від появи у будинку домашньої тварини — кішки, собаки, кролика або хом'яка; це — найкращі психотерапевти у світі.

Порад у інтернеті можна прочитати безліч. Найголовніше, щоб у людини не опустилися руки, щоб вона намагалася самостійно налагодити своє життя і не чекала на диво, а починала робити щось для себе.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!