Обществоukr.mediaAug 22

Що робити, якщо ви потрапили у "чорну смугу" свого життя: корисні поради

Деякі поради можуть допомогти швидше подолати "чорну смугу" у житті.

nk_hauz/uGXVbs77g.webp

У кожної людини трапляється у житті період, який називається "чорною смугою" — проблеми у всьому: втрачається робота, погіршується здоров'я, немає грошей, пішов коханий, не дзвонять дорослі діти, скандалять сусіди. Усе разом це вибиває людину з колії і вганяє у депресію. Подолати чорну смугу можна. Для цього існують прості і зрозумілі методи, інформує Ukr.Media.

Як визначити, що у житті почалася чорна смуга

Не потрібно поспішати ставити собі діагноз "усе погано". Якщо проблема виникла лише у одній області, це ще не чорна смуга. Смуга невдач характеризується тотальними негараздами, у всіх напрямках не щастить.

Такі смуги не виникають спонтанно, для усього є певні причини:

Неправильні життєві пріоритети

Якщо весь час перебувати на роботі, немає сенсу дивуватися, що пішла кохана людина; якщо сидіти цілодобово перед монітором, зникає зір і страждає спина; бажання бути гарним для усіх призводить до депресії і заниженої самооцінки.

Негативне мислення

Воно впливає на усе — на здоров'я, любовні відносини, роботу, успіхи, мрії.

Неправильний спосіб життя

Алкоголь, паління, гіподинамія, азартні ігри — усе це забирає удачу, розбиває родину, руйнує кар'єру і здоров'я.

Таким чином, поставити діагноз "чорна смуга" можна, виходячи з аналізу свого життя. А знаючи причини, можна з цим поборотися.

Як можна боротися з чорною смугою

Позбавлення від невдач і оновлення життя можуть дати прості установки:

  • потрібно змінити обстановку, поїхати на відпочинок, помандрувати;
  • поділитися з близькою людиною своїми проблемами; якщо немає такого друга, звернутися до психолога;
  • якщо не можна піти від проблеми, потрібно змінити своє ставлення до неї, прийняти її як життєвий урок, етап, який мине;
  • у період складнощів потрібно уникати спілкування з недоброзичливцями, вони лише додадуть прикрощів;
  • розібравшись у причинах невдач, потрібно скласти план покрокових дій стосовно виходу з ситуації; дії мають бути реальними і такими, які ви зможете виконати;
  • дуже корисно звертатися по допомогу до рідних, друзів, фахівців;
  • приємно здивує ефект від появи у будинку домашньої тварини — кішки, собаки, кролика або хом'яка; це — найкращі психотерапевти у світі.

Порад у інтернеті можна прочитати безліч. Найголовніше, щоб у людини не опустилися руки, щоб вона намагалася самостійно налагодити своє життя і не чекала на диво, а починала робити щось для себе.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи