Обществоukr.media22 окт.

Що таке ефект бумеранга і як використати його для себе у позитивному сенсі

Не завжди ефект бумеранга є лише негативним.

nk_hauz/NSsItPO7R.webp

Навіть якщо ви ніколи не кидали бумеранг, ви уявляєте його зовнішній вигляд і те, як він функціонує — якщо вдало запустити його, то він знову прилетить у ту ж саму точку. Людські дії, висловлювання, почуття і думки функціонують аналогічним чином — усе, що йде від людини у навколишній світ, у майбутньому до неї повертається, але у більшому обсязі. Примітно, що вкотре запускаючи психологічний бумеранг, ми часто не звітуємо перед собою у тому, які наслідки викличе його запуск — до того моменту, поки не відчуємо віддачу, інформує Ukr.Media.

Безумовно, різні ситуації викликають у людей різні емоції, і дуже часто наші почуття не знаходять відгуку у серцях людей, які нас оточують, що призводить до сварок, конфліктів і викиду величезної кількості негативної енергії. Однак важливо пам'ятати про те, що, згідно з законом бумеранга, будь-які негативні емоції (так само як і позитивні) неодмінно наздоженуть вас.

У чому сенс ефекту бумеранга

Насправді принцип роботи ефекту бумеранга дуже простий, проте часом взаємозв'язок між нашими вчинками і віддачею, яку ми отримуємо, зовсім не є очевидним. Наше існування передбачає ланцюг певних подій — людина спілкується з родичами, друзями та іншими людьми, вона взаємодіє з ними, вивільняючи найрізноманітніші емоції і енергію. Коли ми доброзичливі, чесні, ввічливі з іншими, то, зазвичай, ми отримуємо аналогічне ставлення у відповідь. Але коли ми опиняємося у полоні негативу і вступаємо у угоду зі своєю совістю, навколишня реальність "підлаштовується" під нас і підносить неприємні сюрпризи.

При цьому не йдеться лише про відверто "погані" вчинки — часом ми неусвідомлено вступаємо на "темний бік", що у підсумку провокує наступ чорної смуги у житті. Подумайте про різні вчинки, які ви зробили, або про дії, від яких утрималися: не проявили уваги, не надали допомогу, коли хтось її потребував, не підбадьорили. Потім визначте, у якій саме сфері вашого життя виникли проблеми — наприклад, якщо ви відчуваєте самотність, то, можливо, у минулому ви не прикрасили чиєсь життя турботою і увагою.

Зв'язок між цими явищами може не кидатися у очі, але він все ж таки існує. Спробуйте стати більш спостережливими, приділіть увагу власним вчинкам і почуттям, оцініть емоції, які відчуває ваше оточення за вашої присутності — ймовірно, ви несвідомо ігноруєте наявність проблеми, просто не помічаючи взаємозв'язку. Щоб змінити своє життя, спробуйте дотримуватися простого правила: "якщо ви хочете чогось для себе, то зробіть те ж саме для інших". Адже для того, щоб добре ставитися до людей, не потрібно витрачати багато ресурсів — часом достатньо зайвий раз поцікавитися тим, як справи у вашої близької людини, і сказати їй кілька добрих слів.

Яким чином діє ефект бумеранга

Доля людини, звичайно, визначається її діями, але також і ідеями, які виникають у її свідомості. Внутрішній стан індивіда формує його спосіб життя, оточення, стан, оскільки подібне завжди сходиться з подібним. Людина, яка інтенсивно чогось бажає, тим самим викликає ланцюжок подій, який веде її до отримання того, що їй потрібне. При цьому наслідки її дій можуть бути різними — якщо під час досягнення мети вона користувалася сумнівними засобами, обманювала, зраджувала, заглушала голос власної совісті, результат може не принести радощів, і навпаки. Усвідомивши цю елементарну закономірність, ефект бумеранга можна грамотно використовувати для власних цілей.

Як використовувати ефект бумеранга з користю для себе

Рецепт дуже простий. Потрібно ставитися до людей так, як ви б хотіли, щоб ставилися до вас — таке добро завжди повертається. Але при цьому у цій простій формулі є важлива деталь — для того, щоб ефект дійсно працював на вас, ви не повинні думати про зиск для себе у той момент, коли робите щось гарне для оточуючих. У цьому питанні головним фактором є щирість.

💬 Последние комментарии
е
ты Минские вообще читал? или ты как чукча писатель? ну прочти еще раз ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНОСТЬ Минских соглашений.. не нравится, так суди Порошенко, он их подписал.. шо не хочешь? а чего?
е
да, ВСЕ видят КАК тебя морячки под мостом переубеждали...а ведь была партийная, за СССР топила на партсобраниях...
Луна -2
Если не заинтересованы ни те(твои любимы амеры) и ни эти(твоя страна -Украина)То переубедить будет очень трудно, почти невозможно - разве что захватом Украины -кем?- догадаться не трудно ,хоть ты сама в это не веришь- Россией.Но Россия на это не пойдет по причине - ей нужно, чтобы Украина сама -слышишь ,-САМА приползла к России на коленях -Поэтому она не будет вмешиваться.Та что твои мир дружба жвачка - здесь малоубедительны к
е
за ВОСЕМЬ лет стало? ВСЕ делаете в угоду америкосам, твари... ТАКИЕ КАК ТЫ!
Сэббет
Куар код так же отвратителен внешне как трофическая язва.
Ибн
Братушки турецкие всю рыбу в море сожрали за 30 лет незалежных.
Елена
Луночка,если убедили в одном, могут переубедить в обратном,не всех,но на жто нужно время и усилия
Авторские статьи
Топ новость1ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня3ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи9ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи10ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи11ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи12ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи13ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи14ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи14ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1