Обществоnewsyou.info25 дек.

Що таке професійне вигоряння та як з ним боротися

Одна з найбільш поширених проблем сучасності загрожує і душевними, і фізичними проблемами

nk_hauz/CpLqC_T7R.jpeg

Що робити, коли нічого не хочеться Постійна гонитва за заробітком, безумовно, позначається на нервовій системі людини. Стан, коли нічого не подобається і не викликає бажання, коли все валиться з рук, знайоме кожному другому. Вперше синдром професійного вигоряння окреслила Крістіна Маслах , професор психології Каліфорнійського університету у Берклі. Він визначається тривалим стресом, який організм людини відчуває внаслідок великого потоку споживаної інформації. В основному на цей синдром страждають творчі люди або працівники офісів. Основні причини розладу Звичайна фізіологічна втома через напружений графік роботи. Недосип, незбалансоване харчування призводять до зниження імунної системи та стресу. Не варто забувати, що прихильність до соціальних мереж і тривала робота за комп’ютером принесуть підвищену тривожність, мігрень та гальмування розумових здібностей людини. Внутрішні страхи і погана атмосфера на роботі негативно позначаються на емоційному тлі. Підвищений перфекціонізм, який часто спостерігається у керівників підприємств, неминуче спричинить професійне вигорання. Якщо нехтувати ситуацією і надалі, то незабаром з’являться і конкретні захворювання.

Способи поповнення внутрішніх ресурсів Обов’язково треба робити перерви у роботі, це допоможе мозку не перетрудитися та зберегти внутрішній баланс.

Створіть чіткий розклад дня, який буде включати список необхідних справ, обіди та перекушування. Намагайтеся виробити чіткий режим сну, це значно покращить стан організму.

Фізична активність допоможе зняти напругу та відвернути увагу від внутрішніх проблем. Щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі чудово допомагають розслабитись. Спробуйте відмовитись від телефону та інших гаджетів хоча б на вихідні дні. Доведено, що чим менше часу людина проводить перед екраном, тим краще його настрій та вища продуктивність у роботі.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Нет, Ленок - только по рыночным ценам ..Без всяких скидок...Пусть знают наших !!!!
ALWAS
"Украинец в Польше". ЮТУБ. Вот кого можно послушать. А остальные- противно и смотреть.
Луна -2
Не хочется прослыть Вангой,НО боюсь ,что на Украине будет то же самое.Уже сейчас поднимаются цены на газ, и в результате этого на отопление,и на воду,А потом в конце подорожает и электричество .Так что ничего удивительного нет .Там где действуют законы дикого рынка - там всегда идет и подорожание всего, на что, покажется привлекательным и ценным этому рынку.
Елена
А не свидомых с наценкой,хе,хе.Лечись болезный.
Елена
Не хе-хе ! А чмек чмек ! Очко салом намажу и в бой за неньку ! Я на окружной сделаю палатку и буду обслуживать клиентов исключительно свидомых со скидкой !
Я
Сами гоним, сами пьем, а потом самих себя не узнаем
Елена
И ведь с первых строчек ясно в моём цитированном комментарии что по чём...и мысля даже не промелькнет,еоа подсказывала,поняв что к чему,этот ноль,х...ли молдаван,там хоть кол на голове чеши, всё бестолку.
Авторские статьи