Обществоwww.unian.uaJun 5

Щоб запобігти втраті пам'яті, потрібно здобувати освіту - вчені

Результати дослідження показують, що діти, особливо дівчатка, які здобувають освіту довше, будуть мати кращі показники пам'яті в старості.

nk_hauz/-m93eur8msaw-0redfoq.jpg

Здобуття освіти захищає літніх людей, особливо жінок, від втрати пам'яті. Такого висновку дійшли вчені з Медичного центру університету Джорджтауна, повідомляє medikforum з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Aging, Neuropsychology and Cognition. Результати показують, що діти, особливо дівчатка, які здобувають освіту довше, будуть мати кращі показники пам'яті в старості. Це може мати значення для втрати пам'яті при хворобі Альцгеймера та інших деменціях. Дослідження перевірило декларативну пам'ять у 704 літніх людей (58-98 років). Декларативна пам'ять означає здатність запам'ятовувати події, факти і слова, наприклад, як звуть нового сусіда або де висять ключі. Учасникам показували малюнки з предметами. Через кілька хвилин учені перевіряли, що запам'яталося. З віком продуктивність пам'яті ставала нижчою. Однак якщо в ранньому віці жінки довше займалися освітою, це сприяло зниженню втрат. У чоловіків приріст пам'яті, пов'язаний з кожним роком навчання, був у два рази більшим, ніж втрати, понесені протягом кожного року старіння. Однак у жінок приріст був у п'ять разів більшим. Наприклад, декларативна пам'ять у 80-річної жінки зі ступенем бакалавра була такою ж, як у 60-річної жінки з середньою освітою. Таким чином, чотири додаткових роки навчання компенсують втрату пам'яті від 20 років старіння.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!