Обществоvsviti.com.uaApr 16

Щороку помирає близько півмільйона українців – місць для поховання меншає

nk_hauz/-mylyhl-enwqeww0ij5g.jpg

Кожного року в Україні помирає не менше 500 тисяч осіб. Нові кладовища майже не будуються, а місць на старих дедалі меншає.

Про це в колонці Української правди пише аналітик ВГО» Асоціація сприяння самоорганізації населення» Олександра Калашнікова.

За її словами, якщо не вживати відповідних заходів, то незабаром в Україні просто не буде де ховати померлих. Також вона зазначила, що альтернативні види поховання в країні майже не розвиваються.

Одним зі способів вирішення проблеми Калашнікова назвала розширення меж наявних цвинтарів та будівництво нових. Ще один спосіб вирішення проблеми – це розвиток альтернативних видів поховання, зокрема кремації.

Наразі в Україні налічується 33 тисячі кладовищ і колумбаріїв.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи