Обществоi-vin.info6 июн.

Шість порад від психологів про вихід з карантину

nk_hauz/-m93fc37hpi84nny6kgm.jpg

Три місяці ми провели в ізоляції і за цей час встигли адаптуватися до нової реальності. Тепер же потрібно повертатися до звичного життя.

Пропонуємо опанувати кілька нескладних практик, які дозволять легко вийти з карантину.

Обмежте інформаційний потік

Самі встановіть той період часу, який ви будете приділяти новинам. Але стежте, щоб цього часу не було надто багато!

Медитуйте

Замініть медитацією час, який витрачаєте на соціальні мережі та читання новин. У цьому немає нічого складного. Увімкніть легку музику, ляжте або сядьте в «позу лотоса», розслабте все тіло і просто відпустіть свої думки.

Складіть графік справ

Як правило, вдома ми звикли відпочивати. Тут є все, що налаштовує на відпочинок. Однак, щоб залишатися в формі, складіть графік справ, який потрібно робити кожен день. Чіткий план дій дозволить встигати більше і не занурюватися в стан відпустки.

Дякуйте кожного дня

Щодня перед сном знайдіть хоча б 15 пунктів, за які ви вдячні.

Приносьте користь суспільству

Людина - істота соціальна, саме тому важливо залишатися на зв'язку зі світом і безкорисливо робити добрі вчинки. Такі справи дають нам відчуття причетності і єднання зі світом, що особливо важливо в нинішній час.

Вчіться мистецтву маленьких кроків

Щодня визначайте собі цілі і відзначайте вже зроблені справи. Ваша задача: ставити невеликі, але реальні цілі, до яких ви будете йти щодня і зрештою досягнете заповітної мети.

💬 Последние комментарии
Елена
А про мобилизацию военнообязанных ты не слышал никогда?а производства оружия и вооружений что нельзя создать? всё можно, всё возможно
Елена
Болезный
Елена
Не хочу, ничего не изменится.
ера
вяселый гаМнюЧок...
Весёлый Роджер
Луночка!!! ПЕРЕМОГА!!! Паркинсон излечим! Посмотри как баба "ера" вылечилась, буквы вже не пляшуть, тильки точки остались. Правда пробел работает также хреново, як и у Шмули. Мабутно ездила до памятника Бандеры и прикасалась к его м.дям!!! Вот що твориться! И хлавное - Шмулин клон обвиняет других в клонировании! Цэ по щиропархатому!
Луна -2
Вот интересно - чего же вы тогда защищаете этого" поца с двух аккаунтов который создает суету" - под ником Елена защищаете. а второго под ником Роджер отталкиваете от себя -если как вы пишите, это один и тот же человек - Будьте последовательны, защищайте тогда и Роджера - если по вашему, он одно лицо с Еленой.Нельзя же быть такой двуличной, Эрочка -верочка.
Весёлый Роджер
«Елена - 17 апреля 2020 Я … буду троллить беспощадно., пока стоит земля русская(в данном случае украинская, ПО СУТИ ОДНО И ТОЖЕ),пока есть её защитники,в моём лице,…»