Обществоnashamama.com29 июн.

Шість правил виховання повільної дитини

Ви можете дратуватися, але малюку просто потрібно більше часу

1. Якщо дитина повільно збирається, не свари її через це. Постарайся зрозуміти причину споівльненості, частіше хвали малюка, коли він впорався з чимось швидше звичайного. 2. Не зловживай зайвою турботою, намагаючись допомогти дитині в будь-якій ситуації, інакше його власні навички не розвинуться належним чином. 3. Спробуй звертатися до малюка з періодичними проханнями про допомогу. Зазвичай це знаходить відгук і бажання в дитині зробити все швидше і якісніше, адже його просить мама. 4. Учи дитини на своєму прикладі. Збирай все необхідне для власних ранкових зборів з вечора, щоб не поспішати вранці. 5. Не давай малюкові завдання, які вимагають підвищеної концентрації уваги (більше 15-20 хвилин). Від подібних прохань такі діти швидко втомляться. 6. У випадку з перемиканням з одного роду діяльності на інший - давай дитині час звикнути до того, що їй потрібно робити іншу справу.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай, укрогимно! Ты свои нарративы засунь себе в укрожопу. Ты никого не переубедишь своим говном. Пи@дуй к своим на украмправду! И Ленку-целку не забудь!
Гость
Вот примитив.
ALWAS
А что вы хотели, панове ? На содержание приютов для собак деньги нужны. А брать их негде..... А ведь на одного пса в приютах тратится больше, чем на пациента в больнице. Демократия.....
Красное солнышко
Это католики. Они признают над собой авторитет римского папы. Но, на самом деле, они ничего не признают в своей массе. Просто название и все.
Серж
Блин, украинцев в дверь, а они в окно!
ALWAS
Уже от жуков-червяков переходим к амёбам. Будем ими питаться.
Гость
Какая дичь творится.Зачем лезть политикой куда только можно.Запретите нам ещё дышать,так как этим же воздухом дышат русские. Сила в объединении,в созидании,в мире,а не в нагнетании агрессии,провокациях,не в навязывании русофобских мракобесных правил. Политика украинской власти ущербна и разрушительна.