Шість способів подолати психологічні комплекси
Обществоnashamama.com16 февраля 2020

Шість способів подолати психологічні комплекси

Працюйте над собою!

1. Займіться творчістю. Комплекси - це наслідок нестачі самоповаги, яке своїм корінням сягає в наше дитинство. Щоб викоренити з себе це руйнівне почуття і вибратися з замкнутого кола, спробуйте себе на новому терені. Освойте живопис, гончарні роботи або займіться кулінарією.

2. Допомогайте іншим. Ваші комплекси отруюють вам життя? Перестаньте дивитися на світ через замкову щілину. Займіться благодійністю: допомагайте дитячим будинкам, інвалідам, притулкам для тварин. Надаючи підтримку нужденним, ви відчуєте себе корисною і почнете пишатися собою.

3. Встановіть досяжну планку. Те, що ви не станете суперзіркою у Голлівуді не заважає вам мати коханого чоловіка, вірних друзів, дітей, цікаву роботу. Опустіть планку. Запитайте ваших близьких, що їм найбільше в вас подобається, і складіть список своїх достоїнств.

4. Складіть цілісний обрах. Припиніть зациклюватися на якійсь частині вашого тіла, а подивіться на себе як на єдине ціле. Оцініть ваші найсильніші сторони, і нехай вони затьмарять всі недосконалості.

5. Розберіться в проблемі. Ви звикли пов'язувати свої невдачі з комплексами? Подивіться правді в очі - ви десь недопрацювали, десь полінувалися і саме це стало причиною провалу.

6. Стежте за собою Якщо вам роблять компліменти щодо зовнішнього вигляду, візьміть на озброєння той образ, який не залишився непоміченим. Ви відразу відчуєте себе більш впевненою в одязі, яка подобається вам і оточуючим.

Написать комментарий