ШКОЛЯРІВ БУДУТЬ СТАВИТИ НА ОБЛІК В ПОЛІЦІЇ ЗА БУЛЛІНГ
Обществоdialogueparty.site08 октября 2020

ШКОЛЯРІВ БУДУТЬ СТАВИТИ НА ОБЛІК В ПОЛІЦІЇ ЗА БУЛЛІНГ

Поліція буде ставити на облік ювенальної превенції дітей, що займаються булінгом (цькуванням) в школі, повідомив в Facebook освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Завдання ювенальної превенції – попередити негативні явища і правопорушення серед неповнолітніх.

Підставою буде копія постанови суду про притягнення дитини, її батьків чи осіб, які їх замінюють, до адміністративної відповідальності за статтею 173-4 Кодексу України про адмінправопорушення.

Що будуть робити: - проводити ознайомчі, попереджувальні та виховні бесіди з дитиною за місцем проживання або навчання не рідше 1 разу на місяць; - проводити бесіди з батьками дитини, його законними представниками, членами сім'ї, щоб усунути причини і умови, що спонукали до булінгу; - складуть план заходів щодо профілактики на основі характеристик і психологічних особливостей дитини; - будуть відвідувати дитину за місцем проживання, щоб з'ясувати умови проживання і чинники, які можуть негативно впливати на дитину.

Якщо булінг не повториться протягом року, школяра з обліку знімуть.

Нагадаємо, що булінг – це агресивна поведінка з метою приниження і залякування іншої людини, часто з загрозою фізичної розправи. Цькуванням займаються не тільки діти. Це роблять і вчителі, і групи батьків (мама відмовилася здавати на штори – їй і дитині влаштували бойкот). Сім'я жертви боїться наслідків, а школа не втручається.

В Україні є закон «Про протидію булінгу», але до юристів звертаються рідко. Як правило, просто йдуть в іншу школу. Це не вирішує проблему.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Не госслужащий
Пандемия всех заставила понять ощущения быдлогосслужащих,вечно привязанных к своему рабочему месту и завидовавших фрилансерам и путешествующим.
Весёлый Роджер
Точно, как пример тут - мудака русофоба - это трансвестит пердун-гамадрил Шмуля_Елен, признавшийся, що сидит у женочих труселях до колен. Как же он тут русофобно извращался и про азиатов и про ордынцев, и про сожравших ёжиков и мосты из картона и прочее и прочее... Ну и в итоге - "....мудак, остался мудаком, хоть ты возьми его в Эуропу, дэ надо действовать умом, он напрягает тильки *опу!"
--------
Турки это санитары отбившихся овец режут.
---------
На месте России армяшек не подержал бы пусть ес помагает они туда хотят ,а нет т в османскую империю.
--------
Дуда сша решили тебя сбросить и через своих колонизировать Польшу.Польша вы Колония.
Весёлый Роджер
Какие на .уй друзья! У них победили соросята и взяли путь на интеграцию с Америкой! Это предатели - а не друзья! Ну как и щиросвидомые твари! К примеру: Пол-года назад Пашинян шантажировал закрытием нашей базы там. Ты мудак Шмуля, хоть что-то иное кроме цензора читаешь? Это не газета Правда и не Красная Звезда, ты же пердун привык только передовицы читать и про победы в соц труде брехать.
----------
Польские националисты это наёмники они за аборты за падение численности поляков а кем заселять новые територии и саму польшу .Как вовремя пиндосы развернули свои базы в Польше если майдан то пиндосч сразу ему и помогут ведь его сами и организовали.