Штрафи за викинуте сміття зростуть вдесятеро
Обществоzib.com.ua22 июля 2020

Штрафи за викинуте сміття зростуть вдесятеро

За викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів поїздів пропонують накладати штрафи від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Верховна Рада прийняла у першому читанні проект Закону від 04.06.2020 №2207-1-д «Про управління відходами», повідомляє «Закон і Бізнес».

Відповідне рішення підтримали 284 народних депутатів

Проектом пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні порушення, якими встановити систему відповідальності за правопорушення у сфері управління відходами.

Зокрема, попередження або накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 2550 грн.) пропонується за викидання сміття та інших предметів:

з вікон і дверей вагонів поїздів;

за борт річкового або маломірного судна;  

з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв.  

Зараз максимальний штраф складає 170 грн. (за викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів).

Також законопроектом пропонується запровадити в національне законодавство основоположні принципи та положення європейського законодавства у сфері управління відходами, зокрема, запровадити ієрархію управління відходами та основні вимоги до розширеної відповідальності виробника, ввести систему довгострокового планування управління відходами на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Кто разрешение давал на подавление переворота,у кого Ельцин просил добро на стрельбу по Белому дому?Е ты ничего не понимаешь,анічогісінько.А Украина идёт в Европу.Слава Украина!
опять мистер ЧТО
церев, ты ли это? Большего бреда не читал.
так держать
Бацька молодец! Не допустил клоунов к власти и спас свою страну от рашисской оккупации!
ВОЗРАДУЙТЕСЬ ДАРУ СЕМУ
ТАК АМЕРИКАНСКАЯ ЖЕ!!! БАБОЧКА!!! И - НА ШАРУ!!! РАДОВАТЬСЯ ДОЛЖНЫ!!!
забудьте
черные, белые, синие, но только не индейцы
е
Было разумеется, никто и не отрицает.. Только вот чем все закончилось не помнишь? Главарей переворота ведь посадили, а на Украине когда? А ведь народ давно этого требует...
е
А ты что по делу хоть раз ответила? Отговорки, перевод тем и представление себя единственно правой-в этом вся ты. А уж если вообще аргументов нет, то в ход идут оскорбления как в случае с Роджером..