Обществоnashamama.comSep 30

Сім способів навчити дитину приймати програш

Не перемогами єдиними!

1. Бути прикладом Діти копіюють поведінку батьків, і найчастіше, власну реакцію на ураження вони формують, спостерігаючи, як поводяться дорослі у випадках невдачі або програшу. Намагайтеся подавати дітям правильний приклад. 2. Дозволяти помилятися. Первинне відношення дитини до власних помилок формують батьки. «Я ж тобі казала, туди не лізти - подивися тепер, що ти наробив!», «Я попереджав тебе, що ти не зробиш це як треба»... Подібна реакція батьків накладає заборону на вчинення помилок. Не потрібно постійно стелити соломку. Дитині обов'язково потрібен негативний досвід, щоб вона представляла наслідки своїх вчинків і була готова до різного розвитку подій. 3. Радіти будь-яким досягненням. Будь-яке змагання перевіряє вміння учасників, і якщо дитина виявилася несильною в чомусь, то це не повинно сприйматися близькими як катастрофа. Поразка виявляє слабкі сторони і недоробки. Якщо завжди чекати від дитини тільки перемоги, то будь-яка невдача буде сприйматися їм як трагедія. Важливо відзначати хороші результати дитини, його старання і завзятість. 4. Хвалити за успіхи. Похвала - найпотужніша зброя, її потрібно правильно використовувати. Оцінюючи працю дитини, не потрібно постійно захоплюватися, особливо якщо для цього немає приводу. Безумовно, не треба і повністю бракувати роботу, а постаратися знайти ті місця, де малюк намагався, і відзначити їх. 5. Завжди підтримувати. Намагайтеся стримувати розчарування при дитячих невдачах. Не втішайте, інакше малюк почне відчувати себе нещасним. Ні в якому разі не кажіть йому, що він слабкий, нерозумний тощо. Дитині важливо, щоб її розуміли й чули! 6. Не варто жартувати над програшем. Жарти не принесуть бажаного результату: для вашого сина чи доньки це важлива подія, і його знецінення прикре, до того ж засмучений малюкможе подумати, що ви смієтеся над ним. 7. Вчити поважати чужу перемогу. Пояснюйте дитині, що переможець гідний поваги, що будь-яке досягнення - результат праці, і варто порадіти за суперника.

💬 Последние комментарии
Равлик
А як ти вгадав?
Игбун Хохлов
Хохлопидар, что Россия захватила незаконно? В отличие от хохлопотамии, которая, незаконно владеет практически половиной территорий?
сРавлик Украини
Є тільки одне право рабів Рімськой Империи... думкай багатиты !!!сугс
Ккаменяр
Так приїжджай, поспілкуємось. Бо я инвалид АТО без ніг та и грошей на проїзд не мае... приїжджай, любий друже и газу привозь - а я тобї спою на російській мові або кримсько-татарській мові
Равлик
Є тільки одне право... І є думка, що застосовувати те право до сепаратистів немає сенсу. Біда, що в Україні немає дієздатної влади. Зара потрібні чіткі рішення, чіткі дії. Того всього немає, бо дієздатної влади немає.
гиперзвуковой ...план.ирующий... Маск
Илон Маск обнищал и уже завидует Китайским коммунистам - догнать и перегнать Вьетнам в Клабхаусе
Каменяр
А ну-ка покажи поіменний список груза "200", який прибув в Росію з 2014 по 2021 рік. І груз "100". Тоді далі обговоримо наші підрахунки.
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи3ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи4ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи6ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи7ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества
Авторские статьи7ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи7ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи7ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи8ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея