Обществоukr.mediaAug 15

Скелети в шафі, які краще не показувати, інакше можна позбутися щастя

Ситуації, коли правда може нашкодити вам і вашим близьким.

nk_hauz/l6k0UVnnR.webp

У кожної жінки повинні бути секрети, причому навіть від найближчих подруг. Є скелети в шафі, про які не повинен ніхто знати. Психологи розповіли, про що не можна говорити взагалі нікому, інформує Ukr.Media.

Відносини з чоловіком

Якщо і розповідати щось, то тільки хороше і тільки на прохання подруги. Не потрібно вдаватися в подробиці сварок і проблем. Будь-яка подруга може завтра стати ворогом. Ось тоді-то у неї і з'явиться можливість зробити ваше життя пеклом. Ви ніколи на сто відсотків не знаєте про те, що на думці у вашої подруги.

Відносини з іншими подругами

Ніколи не обговорюйте з подругами інших подруг у себе за спиною. У жодному разі не діліться загальними таємницями, тому що інша подруга може всім розповісти про ваш загальний секрет. Це призведе до великих проблем і втрати поваги.

Зрада

Ніколи і ні за яких обставин не розповідайте подрузі про зраду у відносинах. Немає ніякої різниці, хто пішов наліво — ви або ваш чоловік. Якщо ця інформація піде далі, ваші відносини стануть надбанням громадськості. Вас почнуть обговорювати всі і кожен. Репутація буде зруйнована.

Грошові негаразди

Є таємниці, які стосуються фінансів. Це можуть бути проблеми з боргами, з кредитами, з роботою. Краще взагалі нічого не розповідати про фінанси, особливо про проблеми з ними. Люди дуже люблять обговорювати чужі негаразди за спиною.

Проблеми з законом

Такі речі повинні бути вашою таємницею. Якщо найкраща подруга комусь розповість про це, це може призвести до непоправних наслідків. Наприклад, якщо вас візьмуть на роботу з матеріальною відповідальністю, а потім хтось дізнається, що ви колись давно вкрали щось по дурості, вас можуть звільнити. Такі скелети повинні лежати дуже глибоко.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!