Обществоukrhealth.netApr 27

Скільки можна зберігати заварений чай, розповіли фахівці

nk_hauz/-mzgph1gpqsd40hzxxcm.jpg

Період, протягом якого можна пити заварений чай, досить короткий. На термін зберігання такого напою впливають кілька факторів, в тому числі його сорт і умови приготування.

Чорний чай

Чорний чай рекомендується випивати протягом максимум 30 хвилин. Якщо після вживання залишається заварка, то її краще поставити в холодильник. Це допоможе зберегти свіжість чаю на 12 годин. Якщо заварка простоїть довше, то краще не ризикувати здоров’ям і утилізувати її.

Зелений чай

Зелені сорти чаю можна заварювати кілька разів, проте чай, який стояв в кімнатних умовах, для повторної заварки не підходить. Як і у випадку з чорним чаєм, заварку зеленого можна тримати в холодильнику, але не більше 13 годин.

Чай з лимоном

Чай з лимоном зберігається не більше 30 хвилин. Після цього терміну продукт в обов’язковому порядку утилізують, а не відправляють на зберігання в холодильник.

Улун

Цей чай готовий до вживання буквально через пару хвилин після заварювання. Напій не псується, якщо додавати до нього воду, поки він теплий. В іншому випадку повторно заварювати улун не можна. Заварку, яка простояла більше 6 годин, вживати не можна.

Каркаде

Залежно від температури води, призначення і технології приготування чай з суданської троянди зазвичай наполягають від п’яти хвилин до двох діб. У лікувальних цілях його можна пити як в гарячому, так і холодному вигляді. При цьому в холодильнику напій зберігає свої властивості приблизно добу, а при кімнатній температурі – 30 хвилин.

У східних країнах добову заварку прирівнюють до укусу скорпіона. Вважається, що при тривалому зберіганні чайне листя починає виділяти шкідливі речовини. Через 30 хвилин після заварювання у напою з’являється тоненька плівка, яка осідає на стінках шлунка і не дає засвоюватися поживних речовин.

💬 Последние комментарии
А НЕ ТЫ ЛИ УБИВАЛ. "кАМЕНЯР"?
Ты так подробно описываешь это событие, как будто сам при этом присутствовал! Такие подробности описать мог только очевидец преступления (а было ли оно?)! Наверняка это преступление совершили украинские фашисты батальона "Айдар", возможно, ты и убивал мальчишку!!!
Весёлый Роджер
«На Украине призвали готовиться к вторжению России.» Гроши у щирюка нЫ пахнуть! Тому що, як писал Шмуля, хлавное правильно при_сосаться! «Шел 7-й год "войны". ЗАЗ начал выпуск Lada Largus, Vesta, XRay от клятого агрессора! Седан Lada Vesta украинской сборки в базовой комплектации с 1,6 л бензиновым двигателем мощностью 106 л.с. и с 5-ступенчатой механической коробкой передач стоит от 281 820 грн. Модели зовут: Заз Агрессор, Заз Ватник и Заз Сепар.» «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
----
Принял!
Весёлый Роджер
У РФ на октябрь 2021г -«Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн, у щирых - 19.80 грн - в ДВА раза!!! АЛЛЕ пыдарас ШМУЛЯ, отвечай тут падла!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн» у щирюков - 21.89 грн - в 1.5 раза, тоже до хера! Эй Каменюки гивнюки та Шмули Срули, ну и дэ та ваша житница Союза? А был ли мальчик? Даже и это проЭбали, эбаные пиндосные холуи, тильки что и можете - то сосать панськие фуи!
Луна -2
вес -одинаков -700 граммовый.
Луна -2
А разве не выручала ?Выручала..И ты это хорошо знаешь..Насчет Крыма -кто перекрыл Днепровскую плотину,чтобы вода не шла в КРЫМ ? только не надо говорить что Россия , потому что плотина находится на Украине.
Весёлый Роджер
ОЙ, то горе для пропа_Хандона! Купили Шмули коныка, та коник без ногЫ, якое горе, гы -гы!