Скільки разів на день обіймати дитину, щоб зробити її щасливою?
Обществоnashamama.com9 дней назад

Скільки разів на день обіймати дитину, щоб зробити її щасливою?

Ви знаєте, що покинуті діти в лікарнях, майже не плачуть? Вони лежать в своїх ліжечках, як ніби все розуміють, що зараз їм дадуть поїсти і переповити. Навіщо кричати? Все одно ніхто не прийде, не обійме, не поцілує. Покинуті діти ніколи не відчували материнського тепла. Такі діти зазвичай ростуть кволими і неемоційними, немов непотрібні самі собі. Страшно, що таке буває і в повноцінній сім’ї, коли тато і мама вважають обійми і поцілунки «щенячою ніжністю».

Чому так важливі батьківські обійми та поцілунки?

Обійми здатні лікувати Обійми і поцілунки впливають на розвиток дітей. Якщо в дитинстві потреба дитини в тактильному дотику не задоволена, то хлопчики і дівчатка виростають з відчуттям порожнечі в серці. Це відчуття супроводжує їх протягом життя і викликає страх у разі зближення з іншими людьми (колегами, коханими, рідними).

Немовлятам дотики, обійми мами і батька забезпечують відчуття повної безпеки – батьки поруч і страх зникає. Коли діти трохи підростають, їм так само потрібні дотики і обійми, навіть коли стають самостійними і починають освоюватися в колективі інших маленьких дітей. Чи доводилося вам бачити, як маленька дитина грається, бігає неподалік від мами на прогулянці, постійно підбігаючи, торкаючись мами або обіймаючи її? А коли малюк випадково впаде, що перше допомагає замість знеболюючого? Звичайно – це мамині обійми і поцілунки!

До речі, вчені виявили, що енергія, яку віддає мама дитині, обіймаючи її, гладячи по хворих місцях, дійсно здатна полегшити біль, адже вона заряджена материнською любов’ю. У людини найбільше енергії згущується в руках. Якщо розвивати ці здібності, можна лікувати себе та інших людей Але це вимагає значних енергетичних витрат і сил. Після таких лікувань людина буде відчувати втому, знесилення, тому не всі до цього готові. З рідною дитиною це відбувається природним шляхом. Мати на підсвідомому рівні поцілунками, наче кішка, «зализує» рани дитині, а обіймами зупиняє біль. Мама може полегшити або зовсім позбавити дитину як від болю розбитого коліна, так і від психологічного болю (розчарування в перше кохання, сварка з другом тощо).

Один з найвідоміших в Росії дитячих психологів, Юлія Гіппенрейтер, в книзі «Спілкуватися з дитиною. Як?» пише:

Обіймайте дитину кілька разів на день, 4 обійми абсолютно необхідні кожному просто для виживання, а для гарного самопочуття потрібно не менше 8 обіймів в день! І, між іншим, не тільки дитині, але і дорослому.

Обійми не тільки матері, але й батька та інших близьких можуть мати анестетичний ефект, але тільки тоді, коли є щира безумовна любов до дитини. Вчені робили експерименти і виявили, що коли дітям роблять медичні маніпуляції, реакція дітей без батьків і з ними різниться. У другому випадку малюки спокійніше себе вели під час процедури, особливо, коли відчували тактильний дотик рідних.

Кому більше потрібні обійми – хлопчикам або дівчаткам? Деякі батьки вважають, що хлопчиків необхідно виховувати строго і менше з ними сюсюкати, зовсім трохи часу приділяти обіймам і поцілункам. Як свідчать статистичні дані, дівчаток (новонароджених) дійсно обіймають більше в 5-6 разів, ніж хлопчиків. Це факт, і няньчитися з майбутніми чоловіками не слід, але ласки їм також не вистачає. Але це не сюсюкання в звичайній формі, а обійми і ніжні дотики.

Коли діти зовсім маленькі, то їм так само потрібні обійми і поцілунки. Дорослішаючи, хлопчики потребують поплескування по плечу, знаків похвали або чоловічих рукостискант під час привітання та подяки. Дівчата з віком потребують більше. У 11-13 років їм необхідна увага в формі обіймів, пестощів для того, щоб вони не накоїли дурниць і помилок у своєму житті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.