Скільки разів на день потрібно хвалити дитину
Обществоnashamama.com05 сентября 2020

Скільки разів на день потрібно хвалити дитину

Чому це так важливо? Повідомляє сайт Наша мама.

Вчені з університету де Монфор в Великобританії провели дослідження, яке охопило 38 сімей з дітьми від двох до чотирьох років. Батькам запропонували заповнити анкети, де вони відповідали на питання про поведінку і благополуччя своїх дітей. Виявилося, що у мам і тат, які хвалять своїх дітей за хорошу поведінку п'ять разів на день, ростуть щасливі діти. У

Науковці склали для батьків графік, коли і як хвалити дитину. Мами і тата повинні були говорити малюкові, який він молодець, а потім фіксувати зміни в його поведінці і відносинах з рідними і однолітками. Через чотири тижні всі батьки без винятку відзначили, що дитина стала спокійнішою, поведінка змінилася на краще.

Дослідники говорять, що п'ять разів - це умовність: "Хвалити можна частіше або рідше. Але діти повинні чути теплі слова регулярно протягом декількох тижнів або місяців, а не день-два", - вважає Керол Саттон, одна з дослідників.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ну что Ленка маладая сосалка с окружной? А гроши де ? Чмо из придорожной канавы ! В Европу собралась! Ха !
Елена
Турецкий поп ... пидофор реально поехал мозгами !
Елена
Ленка сосалка да будет тебе известно , что злополучный литак АН был построен в куеве 43 года назад ! Укр армия разворованная своим командованием , сама гробит своих солдат и офицеров заставляя их учится на допотопных литаках ! Поняла блядина с окружной ?
е
ну и чьего производства был АН???
е
20-ти летних ШТУРМАНОВ??.. это ж не пилоты...
Весёлый Роджер
«Eлена- 28 ноября 2018 - Вот уже ЧЕТЫРЕ рока кожний украинец на себе ощутил всю историческую правильность выбора ЕВРОПЕЙСКОГО ПУТИ развития. Да, может не все дойдут до конца этого пути, может и погибнут миллионы за будущее счастье единиц – избранников нации – свідомих та щирых. Только вера в Бандеру и его ученье приведёт Украину к великому расцвету, только одобрение нацией свободных тай толерантных отношений МЕЖДУ МУЖЧИНОЙ И МУЖЧИНОЙ приведёт к полному счастью в жизни каждого идущего в Европу громадянина. Слава войскам СС Галичина! Слава Бандере, Слава гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу и героям Хатыни и Волыни! Смерть москалям!» Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! ... на ножи, на ножи...
КОНДИЦИОНЕР ВИНОВАТ
В А ЗИЛИНСЬКИЙ ОПРЕДЕЛИЛ, ЧТО НА БОРТУ АН-26 ВЗОРВАЛСЯ КОНДИЦИОНЕР САМСУНГ РОССИЙСКОЙ СБОРКИ.