Скільки Україна витрачає на утримання в'язниць: пояснення міністра Малюськи
Общество24tv.ua20 июля 2020

Скільки Україна витрачає на утримання в'язниць: пояснення міністра Малюськи

Міністр юстиції України Денис Малюська розповів, скільки грошей витрачають на утримання в'язниць та СІЗО.

Україні це коштує приблизно 7 мільярдів гривень на рік. Про це в інтерв'ю програми "БезМаски-шоу" на 24 каналі розповів сам Малюська.

Проте, за його словами, цих грошей зараз недостатньо. Але резерви є величезні.

Уся пенітенціарна система коштує Україні приблизно 7 мільярдів гривень на рік. Це недостатня сума, у нас дефіцит овочів. Ми шукаємо додаткове фінансування їжі для ув'язнених і засуджених, – зазначив Малюська.

Він додав, що є величезні приміщення, земельні ділянки, які можна продавати. Натомість підприємства просто розкрадають гроші із доходів, які вони приносять.

Усе це може генерувати величезний дохід. 7 мільярдів – навіть забагато для системи, якщо ми налагодимо правління ресурсами, які вже є в системі, – переконаний Малюська.

Амністія в'язнів

На запитання журналістки, чи Україна планує звільняти в'язнів через пандемію COVID-19, як це так зробили чимало країн. Малюська відповів: "Ні. Ми вносили законопроєкт про амністію, розрахований на можливе потенційне звільнення приблизно 3 тисячі в'язнів. Причому, їх потрібно було б звільняти незалежно від того є коронавірус чи ні".

Він додав, що оголошувати амністію раз на 5 років – це традиційна історія. Але навіть на такий обмежений крок депутати згоди не надали, тому все залишається, як є.

"А з епідемією ми впоралися гарно. У нас мізерні цифри захворювань. У нас 3 людей хворіло в легкій формі", – наголосив Малюська.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))