Обществоunian.ua2 окт.

Слідство наполягає на арешті трьох "свободівців" у справі про заворушення під ВР, заявляють у партії

Слідство наполягає на арешті трьох активістів Одеської обласної організації ВО «Свобода», підозрюваних у причетності до масових безладів під Верховною Радою 31 серпня.

Слідство наполягає на арешті трьох «свободівців» / @radiosvoboda Як повідомили УНІАН у прес-службі парторганізації, 1 жовтня у Головному слідчому управлінні міліції Києва пройшли допити бійця батальйону «Січ» Олександра Станкова та активіста «Свободи» Гліба Громова з приводу подій біля Верховної Ради 31 серпня. «Також мали допитувати заступника голови Одеської обласної організації ВО «Свобода» Костянтина Васильця, однак націоналіста не допитували, бо ще вчора проводили з ним «бесіду», і цього явно міліціонерам виявилося достатньо», - повідомили в прес-службі одеської «Свободи» . У парторганізації заявили, що за результатами допитів трьом націоналістам оголошено, що слідство буде клопотати про обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. «Коли саме має відбутися засідання суду, поки невідомо. За словами адвоката «свободівців» Всеволода Сокалюка, обирати запобіжний захід суд може завтра, 2 жовтня, але це малоймовірно. Або вже на початку наступного тижня. Про засідання хлопцям повідомлять у телефонному режимі», - розповіли в прес-службі. Як повідомляв УНІАН, 26 вересня прес-служба Одеської обласної організації ВО «Свобода» заявила, що в квартирах її трьох активістів проводяться обшуки. Обшуки проводилися у Гліба Громова, Олександра Станкова (Перуна) та заступника голови Одеської обласної організації Костянтина Васильця. Останній очолив виборчий список партії до обласної ради. Активістам інкримінують участь у масових заворушеннях під Верховною Радою, що відбулися 31 серпня. Довідка УНІАН. 31 серпня після прийняття в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації агресивно налаштовані учасники мітингу стали штурмувати Верховну Раду, кидати каміння, димові шашки. Також було кинуто бойову гранату. Всього загинули 4 бійців Нацгвардії, ще близько 150 осіб постраждали. За даними силовиків, мітинг під ВР було організовано партією "Свобода", Радикальної партією, іншими організаціями.

💬 Последние комментарии
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Гость
США -вот единственный мировой ВРАГ,не дающий спокойно всем жить. Неужели весь мир не может поставить эту зажравшуюся свору на место.
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Американская поддержка коррупции
Миграция происходит из-за коррупции. Коррупция происходит из-за правительства. А если американская поддержка коррумпированного правительства не помогла ему одолеть свою коррупцию, то американцы предлагают поддержку новому правительству вообще и жене бывшего президента в частности. Все как в родном Афганистане.
Мяколя
усе, пойду пройдуся по Хрещатику гляну на Депро т в й тикати у Польшу
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.