Смартфони розповіли про психологічні особливості власників
Обществоcikavosti.com23 июля 2020

Смартфони розповіли про психологічні особливості власників

Вчені розробили додаток, що дозволяє скласти психологічний портрет людини по тому, як вона користується своїм смартфоном. «Цифровий слід» — дані, які всі ми залишаємо, користуючись інтернетом і різними пристроями — цікавий не тільки великим компаніям, але і вченим. Міжнародна наукова група під керівництвом психолога Маркуса Бюнера з Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана вирішила з’ясувати, чи можна виявити психологічні особливості людини з найпростішими даними про її поведінку під час використання смартфона. В експерименті брали участь 624 добровольці, які, заповнивши спочатку об’ємні психологічні опитувальники, встановили потім на 30 днів свої смартфони спеціально розроблений додаток. Додаток збирав і відправляв авторам дослідження дані про час, частоту та особливості використання смартфона, і насамперед про комунікативну і соціальну поведінку, дзвінки, прослуховування музики, використання додатків і пересування. Потім дані з анкет і додатку були надані для аналізу штучного інтелекту, навченому виявляти поведінкові й психологічні особливості особистості. Увагу вчених було зосереджено на п’яти основних особистісних характеристиках, які використовуються у психології (так звана «велика п’ятірка»): відкритість досвіду, сумлінність, екстраверсія, доброзичливість і нейротизм або ж емоційна стабільність. В результаті проведеного ШІ аналізу вдалося виявити основні поведінкові особливості під час використання смартфона, які пов’язані з тими чи іншими особистісними характеристиками — наприклад, комунікативна та соціальна активність дозволяє оцінити рівень екстраверсії, а часом і денні ритми використання смартфона досить багато говорять про добросовісність власника. Однак деякі характеристики, і зокрема відкритість досвіду, вдалося визначити тільки за допомогою комбінованого аналізу різних даних. У результаті вчені змогли повністю ствердно відповісти на питання, яке вони ставили перед собою на початку експерименту. «Так, ми можемо автоматично отримувати з цих даних висновки про особу користувача, принаймні в тому, що стосується основних характеристик», — говорить Клеменс Штахль з Стенфордського університету, який брав участь у роботі наукової групи. Автори дослідження впевнені, що отриманий ними результат має велике значення, і перш за все в якості можливого нового інструменту психологічних досліджень — дотепер основним джерелом даних для психологів є опитувальники, в яких люди далеко не завжди повідомляють повну і правдиву інформацію про себе

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Все начинается с малого - сперва развешивали флаги , потом красили скамеечки ,ПОТОМ пение гимна в школе - а на выходе выйдут необандеровцы с русофобией и промытыми полностью мозгами
Луна-2
Читала в" Альтернативе".Прочла еще раз здесь .Что хочу сказать -власть должна быть СИЛЬНОЙ.И силовые структуры -тоже ..Иначе при малейшем шатании власти из стороны в сторону -все.Надо разгонять майданы сразу..ну а Лукашенко решил поиграть в демократию.вот и доигрался...Жаль страну.
Луна-2
Что-то много террористов развелось.И ВСЕ -какие-то дебильные ...что ли... Сценарий один и тот же -где разрабатывали ..У АВАКОВА ЧТО ЛИ? Сериали продолжается -где и когда новая серия.?
РКУ
Жаль Белорусов. Пусть Бацька сидит. Хотя бы понятно что хуже не будет. И воров поменьше.
Весёлый Роджер
Ой, а шой-то Шмуля не заметил эту новину: «Сын известного украинского промышленника и политика Вячеслава Богуслаева - Александр приобрел итальянский остров Галлинара в Лигурийском море.» Так цэ ж не москалюга, цэ ж свий щирый, смокчущий пидпиндос. Сало уронили – убийцам дитятков на Донбассе мало!
Весёлый Роджер
Ответа то нет до сих пор пошла уже ВТОРАЯ неделя! Сам мудак Шмуля поднял вопрос про мукомольные заводы на Украине и сам же сxoxлил от ответа! То что ты мерзавец, на котором клейма негде ставить, ты ведь знаешь что я прав, знаешь и я знаю!
Весёлый Роджер
ПНХ мудак! Хорошо тебя уделали! Вот так скоро вас всех галичанских блевотин 3.14здить на Украине будут! Почекай тварина тупая, получишь ты Шмуля в своё эбло по полной!