Обществоzik.ua30 янв.

Сміттєвий колапс у Львові може повторитися, – чиновник

Станом на сьогодні Львів не має постійних домовленостей з територіями щодо вивезення туди сміття. Наразі відходи зі Львова вивозять на полігони у містах Львівщини – Самборі, Бориславі, Радехові, Новояворівську, Новому Роздолі, Дрогобичі.

Про це йшлося сьогодні, 30 січня, на брифінгу у Львівській міськраді.

«Постійних домовленостей щодо вивозу сміття немає», – повідомив міський голова Львова А.Садовий.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак додав: сьогодні-завтра вивезуть останні 85 перенакопичених у січні майданчиків. Але, оскільки угоди з містами Львівщини щодо прийому львівського сміття тимчасові, за кілька днів ситуація може повторитися.

«Далі ситуація може повернутися у попереднє русло», – заявив посадовець.

С.Бабак додав, що проводяться переговори з полігонами щодо більш тривалої співпраці.

Як повідомлялося, 25 січня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівщини, скликана у зв’язку з критичною ситуацією зі сміттям у Львові, прийняла рішення про одноразове вивезення накопичених в обласному центрі ТПВ на полігони у районах Львівської області. Надалі, якщо Львівська міськрада не справлятиметься з регулярним вивозом відходів, управління ТПВ можуть передати на рівень держави.

💬 Последние комментарии
е
вот Россия и демонстрирует силу.. че америкосам не нравится? все ведь как они сами и говорят/)))
наблюдатель
Однако знаем, что температура считается нормальной в диапазоне от 35, 5 до 37, 4 °С и может колебаться в течение дня.
е
Елена, это та самая америка которая у тебя типа пример для подражания?))) или есть еще какая-то в ТВОЕМ воспаленном мозге?)))
Макс
Постоянный избыток потребления соли может вызвать проблемы со здоровьем.
Гость
Дожили.
наблюдатель
“И в 2014 году правоохранители, представители государственных вооруженных формирований, противостояли негодным людям, которые нарушали закон, пытаясь отстранить законно избранного президента насильственным путем”. …а “винить сегодня в том, что происходит с Украиной некого, кроме самих украинцев. А жители Донбасса восстали в свое время не против законной власти, а против наглой банды, совершившей на Украине антиконституционный переворот”.
гость
И как-то так.