Обществоgreenpost.uaApr 17

Сьогодні в Україні відзначають День довкілля

nk_hauz/-myuabeyqybvnoggudbk.jpg

Відзначення цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

За минулий рік було чималово викликів для українців. Глибокою раною для нації є війна, яка наразі відбувається на Сході, в ході якої гинуть люди і все, що навколо військових дій. Прикрий сум та злість виникають щодо дій окупаційної влади Криму, яка знищує півострів. Українці побачили як свої ж люди можуть стати причетними до загибелі тисяч журавлів та птахів із "Асканії-Нова", а також стали свідками того, на що людська недбалість може перетворити водойми.

Ми маємо не забувати, що довкілля — це всі ми. Всі, хто живе у цій країні і кожного дня відповідально ставиться до свого життя і життя тварин, до землі і до водойм, до того як  можна і треба споживати те, що дає людині природа. Адже люди мають ще врятувати ліси і парки, подбати про  зникаючі види тварин та стратегічно вибудувати шлях до чистого повітря.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!