Соціологія: політика НАТО щодо України розчаровує українців
Обществоukrpohliad.org22 июня 2015

Соціологія: політика НАТО щодо України розчаровує українців

Згідно з результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг», якби Україна могла стати членом тільки одного міжнародного економічного союзу, то на думку 51% опитаних це слід було би зробити з Європейським Союзом, 16% – з Митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану, 14% – за інший варіант, а 20% – не визначилися. З вересня минулого року рівень підтримки інтеграції з Європейським Союзом зменшився з 59 до 51%, водночас, підтримка інтеграції з Митним союзом – не змінилась. При цьому виросла кількість респондентів, які не визначились з даного питання або є прихильниками іншого варіанту економічної інтеграції. Членство в ЄС традиційно більше підтримують на Заході (80%), близько 60% у Центрі, 40% на Півдні та близько 20% на Сході. Чим далі на Південний Схід країни, тим більше зростає підтримка Митного Союзу. Майже 80% прихильників Народного Фронту, БПП «Солідарність», Правого Сектору, Самопомочі і Свободи підтримують членство в ЄС. Натомість майже 60% прихильників Опозиційного Блоку і КПУ – інтеграцію з Митним союзом. Якби проводився референдум про вступ України в НАТО, то 40% проголосували б за, 32% – проти, 11% – не голосували б, а 17% – не визначилися. Починаючи з листопада 2014, коли зафіксовано пік (51%), фіксується поступове зменшення підтримки вступу України до НАТО: до 46% у квітні 2015 та до 40% у червні, при одночасному зростанні кількості противників вступу України до НАТО (з 25 до 32%). Вступ України до НАТО підтримали б майже 70% мешканців Заходу країни, близько половини у Центрі. Одночасно близько половини жителів Сходу і Півдня проголосували б проти вступу до НАТО. Чим вищий рівень освіти і доходів респондентів, чим молодший їх вік, тим вище серед них підтримка вступу України до Європейського Союзу і НАТО. Рівень підтримки євроатлантичної інтеграції серед чоловіків вищий, ніж серед жінок, особливо що стосується вступу до НАТО. Серед респондентів, для яких рідною мовою є українська, рівень підтримки членства в ЄС і НАТО маже втричі вищий, ніж серед респондентів, рідною мовою яких є російська.

Аудиторія: населення України від 18 років і старші Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,4% Терміни проведення дослідження: : 3-13 червня 2015 р.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...
Чан каши
А то!
Мао миа
Процесс китайской демократизации попер вгору?