Обществоkorisno.24tv.ua19 мар.

Спогади з минулого, передбачення чи глюк: лікар розповідає, чому ми відчуваємо дежавю

Дежавю створює дивне відчуття того, що ми вже переживали нинішню ситуацію. Деякі теорії припускають, що це спогади з іншого життя, інші ж стверджують, що це – передбачення майбутнього. Лікар розкрив деякі наукові дані, які стоять за цим явищем.

Доктор Каран Радж з Великої Британії опублікував відео на тіктоку і пояснив, чому всі ми відчуваємо дежавю. Каже, що це зводиться до "неакуратного адміністратора нашого мозку".

nk_hauz/-mw8hmhlgvtpdryq__qx.jpg

Що таке дежавю

  • Слово "дежавю" з французької мови перекладається як "вже бачили".
  • Це явище створює відчуття того, що ми вже переживали нинішню ситуацію.
  • Доктор Каран Радж пояснив, що в основному це – глюк у нашому мозку.

Це коли нова короткочасна пам'ять випадково зберігається в довгостроковій пам'яті. Отже, відчувається, що це траплялося раніше, тому що наш мозок каже нам, що це стара пам'ять. Це просто неакуратний адміністратор вашого мозку, – розповів лікар.

Хірург з бібліотекою дивних медичних фактів

  • Каран Радж – "ветеран" в галузі медичної онлайн-освіти. Він вже кілька років публікує на ютюб-каналі Dr Karan матеріали на різні медичні теми, які головним чином орієнтовані на студентів-медиків.
  • Доктор Радж працює хірургом у лікарні NHS Frimley Health Foundation Trust. Він також є почесним викладачем Імперського коледжу Лондона та університету Сандерленда. Радж викладає електронне навчання та бакалаврську медицину.
  • У листопаді 2019 року він зареєструвався у тіктоку, де ділиться порадами, химерними фактами та незручними речами, які він робив як лікар.

💬 Последние комментарии
-----
Что путин ,что байден это слуги одного господина.Сценка встречи для тупых и воопли типа мировых сми освещающие точнее затемняющие эту сценку.
Весёлый Роджер
Ты Шмуля брехун, меня там встречал? На Елисейских полях? А ну да, я же там картошку сажал? Як вона там колоситься файно! Бывало... идёшь с тяпкой, да на башню дивишься та Марсельезу спиваешь! Та о боХатом урожае картопля мечтаешь! А ты там дупу свою задёшево арабам продавал? Ну ы як Сруля, скики насмокчал? Шо нычого не дали, а тильки твою свиную харю у гивне изваляли? Ну так поделом тебе... не лезь у Эуропу з нищебродной голой *опой!
Гость
Ленка Шмуля осталась без гречки , будешь сука кукурузные кочерыжки грызть - кизяки производить
Елена
Нуланд имеет куда более большую информацию.,чем Лексеевич.
Елена
Я не пью,почти, пошёл в баню, сколько раз это говорить
---------
Не нада путина или ищё ковото если есть свои родные патриотыПокуда достроят если это будет то их и не нада будет.
Весёлый Роджер
Как довесок!!! ДЛЯ ВСЕХ!!! Вот сайт ОБСЕ - https://www.osce.org/ru/ukraine-smm/reports Ежедневные отчеты по обстрелам! Выбирайте там время по дням и смотрите, всЁ и на мове и на русском! Если бы стреляли сепары - то щирые Гивняры тут бы орали и давали ссылки! НО ТВАРИ продажные молчат, значит стреляют и убивают мирных жителей на Донбасс и Луганске - щирые фашисты!!! Ось воно як! А Шмуля нацисткий холуй, ему у дупу, на АЗС, вставляють - бандеровский ..й.