Сполучення між Україною та Грецією можуть відновити з 1 липня - МЗС
Обществоwww.unn.com.ua06 июня 2020

Сполучення між Україною та Грецією можуть відновити з 1 липня - МЗС

За умови стабільної епідеміологічної ситуації, сполучення між Грецією та Україною відновлять з 1 липня. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ.

Повідомляється, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Грецької Республіки Нікосом Дендіасом.

“Дмитро Кулеба і Нікос Дендіас висловили готовність відновити сполучення між Україною та Грецією з 1 липня за умови стабільної епідеміологічної ситуації у двох країнах”, - йдеться у повідомленні.

Вказано, що глави зовнішньополітичних відомств двох країн також обмінялися досвідом із протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

“Нікос Дендіас запросив Дмитра Кулебу відвідати Грецію з робочим візитом, коли обставини це дозволятимуть. Глава МЗС України прийняв запрошення. Сторони відзначили важливість всебічного розвитку взаємовигідних двосторонніх відносин задля розвитку торгівлі та інвестицій, співпраці у культурно-гуманітарній та освітній сферах”, - повідомили у пресслужбі.

Зазначається, що Дмитро Кулеба привітав колегу з головуванням Греції у Комітеті міністрів Ради Європи та закликав його надавати пріоритетного значення тематиці України у фокусі уваги цієї організації.

“Грецький міністр у відповідь запевнив, що Греція незмінно підтримує євроінтеграційні прагнення України”, - додали у пресслужбі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И не будь хамом в самом себе и для самого себя...
Гость
И только так. И за "глубокую травму в связи с убийством Касема Сулеймани, приняла это решение, чтобы показать, что она применила хоть какие-то санкции против Америки…". ... а ведь "США совершили покушение в Багдаде, официально взяв на себя ответственность за убийство"... и "Иран ведь выдал ордер на арест Трампа, разве этого мало?".. И такое бывает.
Весёлый Роджер
Администратор ТакЪ держать!!! Дэбиллов и идиотов БЕЗЖАЛОСТНО удалять!!! "... мышку крепче сожми в кулак, неугомонный не дремлет враг!..." ( у него бессонница :-)))
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
Шановний Мыколаичь, яки гарны у тоби слова! Прямо плакать хочется! А наш пропахандон Шмуля_Елен с труселями провисшими до колен, не выдержал тай вид перенапряга весь всрался тай даже без пэрэляка як поханая собака! Ось цэ дило – но треба добавить! Сало уронили – хероям убийцам мало! Даёшь нэбэсну сотню кожний день!
Гость
Нэнси Пелоси не будь глупой в самой себе...
Гость
Нэнси Пелоси помолчи в мужских делах...