Способи, які допоможуть вилікувати розбите серце
Обществоukr.media01 мая 2021

Способи, які допоможуть вилікувати розбите серце

Як впоратися з розчаруванням і встати на шлях до зцілення.

Всі рани загоюються — і розбите серце не виняток. Життя без любові здається самотнім, нещасним і повним відчаю. Але є і хороші новини: розбите серце можна «склеїти» — якщо не заважати магії відновлення, інформує Ukr.Media.

Змиріться з почуттям втрати

Дайте собі можливість осмислити все, що з вами сталося, і прийняти емоції, які ви зазнали, не заперечуючи і не пригнічуючи їх. Не намагайтеся скоротити цей шлях, кидаючись у всі тяжкі, знаходячи розраду в алкоголі або намагаючись заглушити гіркоту втрати іншим чином. Біль все одно залишиться, і вам доведеться зіткнутися з нею в майбутньому.

Поплакати

Скорбота — це біль, який ви відчуваєте в результаті "смерті" відносин. Ви з гіркотою усвідомлюєте: того, що колись вас радувало і окриляло, більше не буде. Ви немов втратили частину себе. Горе, невизнане і невиражене, може повернутися пізніше і переслідувати вас, викликаючи депресію, відчуття порожнечі і втрату можливості радіти життю.

Не поспішайте

Не намагайтеся завести нові відносини відразу після того, як закінчилися старі. Не шкодуйте про те, що ви втратили, кидаючись як у вир головою в новий роман. Якщо ви планували весілля або народження дітей, не зациклюйтеся на тому, що повинно було статися, але не сталося. Не фантазуйте, як ви знову будете разом. Не поспішайте швидше покінчити з усім цим. Обміркуйте все, що з вами сталося, інакше ви не зможете засвоїти уроки минулого і повторите минулі помилки. Не робіть ніяких кроків кілька тижнів або місяців після розриву. Нехай емоції вляжуться.

Приведіть своє життя в порядок

Займіться собою — своїми справами, захопленнями, іміджем, здоров'ям і кар'єрою. Розділіть те спільне, що вас пов'язувало з колишнім (будинок, друзі, майно і т.п.). Вам потрібно знайти нове місце, яке буде тільки вашим: місце, де ви можете почати все заново, без вантажу минулого.

Проведіть інвентаризацію

Наскільки добре ви знаєте себе? Що вам насправді потрібно? Чого ви хочете від відносин? Для чого вам потрібен партнер? Розрив стався раптово? Чи помічали ви, що йде не так у відносинах, або новина про те, що партнер йде від вас, прозвучала, як грім серед ясного неба? Перерахуйте свої сильні сторони, здібності і таланти, щоб переконатися: ви заслуговуєте щастя.

Навчіться бути на самоті

Вам потрібен час, щоб розібратися, чому відносини закінчилися, а пошук відповіді на ці питання вимагає зосередженості. Ви тверезо оцінювали партнера чи жили ілюзіями? Якого роду порожнечу у вашому житті заповнювали відносини? Чим вас привабив колишній партнер?

Думайте про себе

Не піддавайтеся спокусі жаліти себе, втішаючи нескінченним переглядом серіалів, шкідливою їжею і алкоголем. Прокидаючись щоранку, готуючи собі здоровий сніданок і вирушаючи на пробіжку, ви повідомляєте собі і світу, що ви заслуговуєте кращого. Чим активніше ви берете участь в житті, тим швидше повернете відчуття, що життя триває — і варто того, щоб жити далі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!