Обществоukr.media29 нояб.

Способи почати робочий день вдало — вони допомагають позбутися від усього поганого в житті і залучити удачу

Щоб ваш день почався вдало, застосовуйте прості способи, які зарядять вас позитивом і бадьорістю до вечора.

nk_hauz/yEx3L8t7g.webp

Всім відомий вислів: "встав не з тієї ноги". Так кажуть багато, у кого день не задався з самого ранку. Дуже часто, прокинувшись, замість відмінного настрою ми відчуваємо себе абсолютно розбитими і не зрозуміло, чи то погано спалося, чи то неприємні думки не давали спокою. Звичайно, негативний настрій дуже сильно впливає не тільки на наш сон, але і на прийняття рішень, та й взагалі на життя в цілому. Саме тому існує безліч способів позитивного мислення. Вони допомагають позбутися від усього поганого в житті і залучити удачу, інформує Ukr.Media.

Але що робити, якщо з самого ранку настрій поганий, справи не ладяться, і ніяк не виходить побачити хоч щось позитивне після свого пробудження? Для таких випадків були розроблені ефективні способи, які допоможуть вам змінити початок дня з мінуса на плюс.

Посмішка

Навіть якщо вам погано, і ви ображені на весь світ — посміхайтеся. Зробіть це через силу, і вже через кілька хвилин помітите, як вам стане набагато легше. А вся річ у тім, що під час посмішки скорочуються певні м'язи, і від такої роботи в мозок надходить інформація, що людина радіє, а значить, вона щаслива. І мозок починає виробляти гормон щастя. В цьому випадку працює метод від противного, і чому б їм не скористатися, щоб змінити хід подій?

Контрастний душ

Він здатний не тільки зарядити вас енергією на весь день, але також відмінно підняти настрій і зняти стрес. Якщо ви розумієте, що прокинулися в поганому настрою і що вчорашні проблеми нагадують про себе, обов'язково йдіть в душ. Багато хто буде стверджувати, що такий спосіб не працює. Насправді контрастний душ або обливання допомагають кожному. Але це відбувається настільки природно, що ми не помічаємо цього.

Якщо ви ніколи не пробували приймати контрастний душ, не потрібно форсувати події й одразу ж включати крижану воду, щоб перебувати під ним кілька хвилин. Виберіть комфортну для вас температуру і зробіть її трохи холоднішою. Навіть цього буде достатньо для відмінного результату.

Подяка

Коли вам сумно, багато людей радять знайти всі плюси у вашому житті, і це правильно. Але не варто цим обмежуватися. Дуже ефективним способом є прояв подяки Всесвіту і всім, хто поруч з вами. Техніка подяк відмінно працює як окрема вправа, і після неї спостерігаються швидкі зміни не тільки в мисленні, але і в реальному житті. Щоранку знайдіть, за що подякувати себе і близьких, і побачите, як все почне змінюватися в кращу сторону.

Порядок на робочому місці

Якщо ви не горите бажанням ходити на свою роботу, наведення порядку на своєму столі приведе вас в тонус і налаштує на плідну працю. Зробіть з цього процесу своєрідний ритуал і щоранку під час прибирання уявляйте, як все те, що вас не влаштовує в цій роботі, вирішується само собою або просто зникає з вашого життя.

Причому не обов'язково щоранку проводити генеральне прибирання, досить просто пересунути папку з документами на кілька сантиметрів в сторону і змахнути пил. Також не забувайте дякувати начальнику за дохід, який він виплачує щомісяця, і незабаром ви побачите, як вам запропонують нову посаду або підвищать зарплату.

Ці прості способи допоможуть щоранку починати з позитиву.

💬 Последние комментарии
космичнайа дэрЖаба фсьо!
Eсли даже "сам!" Илон Маск не покупает в/на Украине ракеты "3енит", то таки значит УЖЕ ВМЕРЛА ... Слава КлоВунам! А ещё вчера космические челноки "3енит" - ЭТО были самые современные (относительно годов разработки) и самые качественно изготовленные, на базе цехов производящих для военной приёмки "Сатаны" и "Воеводы". Первые "космические туристы" должны были старовать именно из богатой и продвинутой Украины, по влажным мечтам украинских фантастов И.Можейко(К.Булычёва) и Г.Мартынова, именно из Космопорта с широты Крыма уже в конце 90х ... Но что то пошло не так. п.с. Координаты Крыма, Широта, 45°24′ с. ш. Координаты Байконура, Широта, 45°61′ с. ш. плюс станция дальней космической связи и телеметрии в Евпатории...
Кремлёвский КВН.ua
Путинский Суд не смог избрать меру пресечения президенту Петру Порошенко... Обвиняемый заснул на суде и не может понять что от него хотят "Люби Друзи"
гость
Недолуга недокохана...
гой
Евреи - живут в Израиле. А в Украине - жиды.
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!