Общество24tv.ua12 нояб.

Справжній куточок Різдва: киянам розповіли, якою буде головна ялинка країни

nk_hauz/01BVIcc7g.jpeg

Головна ялинка України, яку встановлять на Софійській площі у Києві, буде прикрашена в різдвяному стилі. Головною тематикою святкових декорацій стане народження Ісуса Христа.

Анонсом поділився президент Folk Ukraine, компанії-організатора новорічно-різдвяних локацій у середмісті столиці, Ігор Добруцький. Він розповів, що, окрім ялинки, на площі також буде вертеп. Ще однією родзинкою свята стане величезна інсталяція із 38 фігур представників Святого сімейства.

Місто всередині міста

Над ялинкою буде знову таке велике шатро, купол із ілюмінацією десь в 60 метрів в діаметрі. В минулому році ми вже показали – це буде дуже затишно. Люди, які підходили під ялинку, їм просто здавалося, що вони приходили майже в церкву. Тому свято буде відчутне, – переконаний Добруцький.

За його словами, особливої атмосфери різдвяному селищу додаватимуть тематичні мелодії на фоні.

Більшість розваг переїде за місто

Також організатори придумали, як уникнути скупчення людей під час карантину. Для цього більшість атракціонів та активностей перенесуть у резиденцію Доброчара в передмісті Києва.

"У нас з'явився новий герой Доброчар. Для нього відвели майже 800 квадратних метрів площі. Це буде резиденція за містом по Житомирській трасі, 18 кілометрів від контрольно-пропускного пункту. Буде резиденція Доброчара та фестиваль ілюмінації", – додав президент Folk Ukraine.

Рай для чомусиків

Організатори вирішили, що персонаж Доброчара має уособлювати в собі одночасно і чарівника, і науковця, який вивчає навколишній світ. Тому юних відвідувачів його резиденції хочуть зацікавити колекцією метеоритів, телескопами та майстер-класами з виготовлення скляних іграшок.

Ялинка серед осені: перша вісниця свята

Поблизу станції метро "Деміївська" на початку листопада вже почали встановлювати новорічну ялинку. Зелена красуня, імовірно, стане прикрасою льодової ковзанки під стінами кондитерської фабрики.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!
гость
что и требовалось доказать - "если слышен денег шелест значит лох идет на нерест".
е
так вали в свою америку..
е
весьма вероятно, уважаемая..будем надеятся на лучшее))
Елена
Всё может быть.
Газенваген
Вовка, этот голубоглазый блондин, татарин, обид не прощает. В орде, как и в ОРДЛО, люди чтут закон.