Обществоukr.media27 окт.

Спрогнозувати майбутнє відносин можна по манері ведення діалогу під час сварки

Конфлікти ще не означають, що шлюбу прийшов кінець.

nk_hauz/NIlRhWF7R.webp

Якщо ви вважаєте, що гармонійний шлюб — це шлюб, в якому подружжя ніколи один з одним не сперечаються, то ви помиляєтеся. Тому що це природно — мати різні точки зору, заперечувати і висувати свої аргументи, відмінні від аргументів партнера. Тільки сперечатися теж треба вміти!

Психологи кажуть, що можна передбачити з точністю до 90%, що відносини приречені на провал, поспостерігавши 3 хвилини за подружжям, що сперечається. Вони вважають, що деякі стратегії поведінки в конфлікті, що періодично повторюються, обертаються якщо не розлученням, то охолодженням і байдужістю в парі, інформує Ukr.Media.

Які ж це стратегії?

Кругова оборона

Яка б проблема не трапилася, від протікання крану у ванній до неуспішності дитини в школі, ви, перш за все, говорите: «Я в цьому не винен!». Іноді після цієї фрази починається пошук винного, через якого, на вашу думку, і сталося непорозуміння, іноді ви точно знаєте, що в проблемах винен партнер. Навіть в тому, що застудився (нічого було ходити без куртки!). Така поведінка неконструктивна, перш за все, тому, що не спрямована на вирішення проблеми. Головна мета оборони — ні в якому разі не взяти частину відповідальності на себе.

Відмова від проблеми

Зазвичай, така поведінка частіше притаманна чоловікам, ніж жінкам. Якщо ваш партнер категорично відмовляється від обговорення ситуації, він поводиться як страус, який ховає голову в пісок. Якщо я ігнорую проблему, то її немає.

Тим часом, якщо у вас обох є претензії один до одного, їх не тільки можна, їх варто озвучувати — звичайно, в коректній формі. Пригнічене роздратування, гнів, образа рано чи пізно дадуть про себе знати, і наслідки можуть бути згубні для відносин.

Постарайтеся мотивувати партнера висловлювати думку, навіть якщо ви і підозрюєте, що вона для вас буде невтішною. Запитуйте: "А як ти думаєш?", "Як ти оцінюєш ситуацію?». У свою чергу, висловлюйте і свою думку, але обов'язково підкреслюйте, що вона — ваша, суб'єктивна. Наприклад: "Мені здається", "Я подумав, що...", "Мені здалося...".

Огульна критика

У кожної людини є спогади про неприємні і образливі дії чоловіка. Але чи варто щоразу витягувати назовні старі образи, як тільки трапляються нові неприємності? Якщо ви в конфліктних ситуаціях оперуєте словами: "Ти поводишся так грубо", "Ти егоїст, ти ніколи не...", "Я ще тоді зрозумів, що ти мене не цінуєш!", то не дивуйтеся, що відносини з кожним днем стають тільки гіршими! Через такі звинувачення навіть найніжніші почуття партнера по відношенню до вас потроху стануть випаровуватися.

Приниження

Кожна заява, що підкреслює вашу перевагу над партнером або принижує його людську гідність, роз'їдає шлюб, як сильнодіюча отрута. Можливо, слова вирвалися в пориві гніву, і через п'ять хвилин ви навіть забудете про те, як крикнули: "Ти ідіот!", "Не з твоїми мізками це зрозуміти!", "Ти навіть заробити не можеш, на відміну від мене!". Однак ці висловлювання обов'язково запам'ятаються партнером. Також запам'ятається і почуття приниження, яке він при цьому відчув.

У кожної пари час від часу виникають конфлікти, і вони не означають, що шлюбу прийшов кінець. Має значення тільки те, як ведеться діалог під час сварки.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...