Обществоglavcom.uaSep 30

Стало відомо, хто найбільше постраждав від вигорання на роботі

nk_hauz/9548FjH7g.jpeg

McKinsey і LeanIn.org назвали головних постраждалих від вигорання на робочому місці. Згідно з їхнім щорічним звітом «Жінки на робочому місці», гендерний розрив у проблемі збільшився, повідомляє Fast Company. Аналітики обробили дані 423 організацій, в яких працюють 12 мільйонів співробітників. Сумарно було опитано більше 65 тисяч осіб. Експерти з'ясували, що в 2021 році 42 відсотки працюючих жінок і 35 відсотків чоловіків зіштовхувалися з вигоранням. У 2020 році вигоряли всього 32 відсотки жінок і 28 відсотків чоловіків. При цьому кожна третя жінка замислювалася над тим, щоб піти з роботи або поміняти її за останній рік, у порівнянні з кожної четвертою на початку пандемії коронавірусу. На кожні 100 чоловіків, які отримали підвищення до менеджера, припадає лише 86 жінок. Проте ситуація покращилася в порівнянні з допандемійними даними за 2019 рік, коли на 100 чоловіків, які отримали підвищення, припадало лише 72 жінки. Жінки-керівники на 24 відсотки більше, ніж їх колеги-чоловіки, стежать за рівнем робочого навантаження своїх співробітників. При цьому жінки на 60 відсотків частіше готові надати емоційну підтримку підлеглим. Також приблизно одна з п'яти керівниць витрачає велику кількість часу на роботу, яка не є основною, в той час як серед чоловіків так робить один із десяти керівників.

💬 Последние комментарии
Елена
К кому?к американскому афроамериканцу?не смеши,а в кружевных труселях сейчас холодно, Роджеру подарю ,ему нужней,он молодая невеста,в смысле замуж вышел старый пердун.хе.ему массаж простаты теперь официально будут делать,а не как под мостом,там неофициально.
Елена
Родина с большой буквы,если это не малая родина,как у Роджера Тирасполь.
Елена
Прими успокоительное,стопятьдесят как обычно,попустит.
с
для того что бы удлинить одеяло нужно сверху отрезать полосу и пришить ее снизу.ноги мерзнуть не будут !!
Антиелена
Нет, Ленка-стрелка! Ты лучше купи себе новые кружевные труселя. Хоть какое-то разнообразие морячкам подари! А Роджера ты явно уважаешь! Такие эпитеты! Ты часом не ревнуешь?
гость
При температуре замерзания воды в стакане у прикроватной тумбочки резко проясняются мозги и возникает непреодолимое желание бежать в Россию и клясться в "вечной преданности и любви". Можно также для прояснения мозгов поместить Анну Лену Вербок в холодильник без шубы и теплых носков этак на пару часов
Кот
Не трынди,болезная!!!