Обществоsud.ua30 нояб.

Стало відомо, коли розпочнеться реєстрація на іспит на рівень володіння державною мовою у грудні

nk_hauz/ciLvOwp7g.jpeg

Національна комісія зі стандартів державної мови повідомила, що реєстрація на іспит на рівень володіння державною мовою у грудні розпочнеться 30 листопада 2021 року о 18:00 за посиланням. Про це йдеться на Facebook-сторінці Комісії.

«У зв’язку з поширенням COVID-19 та карантинними обмеженнями претенденти зобов’язані мати при собі документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР/експрес-тесту, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту.

Якщо претендент має поважну причину, через яку не може з’явитися на іспит у визначений час, він повинен залишити у своїй заявці коментар з проханням скасувати її, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит.

Якщо особа не з’явилася на іспит відповідно до поданої заяви, повторно скласти іспит вона зможе лише через 4 місяці.

Також звертаємо увагу претендентів на заплановане оновлення Інформаційної автоматизованої системи іспитування для визначення рівня володіння державною мовою exam.mova.gov.ua. У період проведення робіт, а саме з 28 грудня 2021 року до 6 січня 2022 року, відбудеться технічна перерва в проведенні іспитів», — сказано у повідомленні.

nk_hauz/BYOddQp7g.jpeg
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
А почему тогда "славяне" назвались чуркестанским именем. Да сам Орлик писал, что казаки- это хазары. С квазигетьманом же спорить не будешь?
Елена
Всё тотэ ты знаешь.
Елена
Так и есть,а что не так?
Елена
Ему уже много лет,и то на что он сдался,то ли дело Владимир Александрович,ну может и Петро-5 ,они уже знают как надо руководить страной.
гость
"Таки срочно требую отставки президента Рабиновича!". Моня, шо ты такое написал на своём плакате? Тихо Изя, не мешай мине вести предвыборную агитацию.
Елена
Тогда никому не помогайте,ни Белоруссии,ни Дагестану ,,ни Чечне и Татарстану и Башкирии,всем национальным образованиям,что тогда будет?песец тогда РФ придёт,если ты не помогаешь,не поддержуешь и не защищаешь,тогда не претендуй на лидерство,тогда его точно не будет,это азы козлоослик,азы,дурак он и в Бендерах дурак.
Хитро сделанный
Козаки - это славяне. Происходят они с правобережья... Никакого отношения к чурко-русне не имеют.