Обществоua.racurs.ua5 нояб.

Стало відомо, скільки вихідних буде в Україні на Новий рік та Різдво

На новорічні та різдвяні свята в Україні буде по три вихідні, але в цілому відпочиватимуть українці на день менше, ніж минулого року. Передсвяткових робочих днів, скорочених на годину, не передбачено, повідомляє «Урядовий кур’єр».

На Новий рік буде три вихідні дні — з 30 грудня (субота) по 1 січня (понеділок) включно. Також три вихідні припадає на Різдво — 6, 7 та 8 січня. Нагадаємо, що святкування новорічних та різдвяних свят коштуватиме Києву 150 тис. грн. Решта витрат візьме на себе підприємство об’єднання громадян «Ініціативи столичні». Цього року головну ялинку країни привезуть з Івано-Франківська. Доставка, установка, а також іграшки та неонові гірлянди до ялинки обійдуться у 2,5 млн грн. З бюджету коштів на неї не передбачено. На Софійській площі буде облаштоване різдвяне містечко, яке прикрасять 110 км гірлянд. Джерело: Ракурс

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Слуги дриснули от своих хозяев через подземный ход. А кто же завтра утром принесёт хозяевам кофе с печеньками?
Антиелена
Капец, Ленка-белка-давалка могучий укродиванный инфовоин с деревянным автоматом!!! Еще и ТП + ДБ! У тебя там уже пролежни на диване! Ну разве что посмеяться с тебя и подсрачника дать.
Кот Матроскин
Виноваты нефть и доллар... Выходит, что Путин уже не виноват?
Кот Матроскин
Референдум, референдум... Как дедушка Байден скажет, так и будет. И травка и казино.
Антиелена
Каменяр - ты унылое укроговно и провокатор! Я тебе лично это говорю! Пи@дуй отсюда как можно быстрей.
Луна -2
слова любви не говори мне. Они на русском языке А будем сразу теребунькаться с тобою молча в тишине. Мы секс продолжим на соломе. А говорить начнем на мове.- честное слово уже до смешного доходит .. Если человек русский, то ему приятно услышать слова о любви на родом русском - а не теербуньку .. на украинском .
Ликвидатор
Реально идет оккупация Украины американцами и британцами. А почему ты этого не видишь? Ты дебил?