Обществоwww.ukrinform.uaOct 6

Стартував прийом творів на Шевченківську премію-2022

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка розпочав прийом літературно-мистецьких творів на премію 2022 року.

nk_hauz/6SuNBFD7R.jpeg

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті комітету.

«Відповідно до пункту 3 Положення про Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка члени Комітету визначили та затвердили строки початку і закінчення прийому творів на здобуття Національної премії 2022 року. З 1 по 29 жовтня включно поточного року Секретаріат Комітету прийматиме твори та роботи, висунуті на здобуття Національної премії 2022 року», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, члени Комітету, експерти, культурні інституції відповідно до Положення про Національну премію України імені Тараса Шевченка можуть внести представлення щодо участі твору у конкурсі лише в одній номінації ‑ «Література», «Літературознавство і мистецтвознавство», «Публіцистика, журналістика», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Кіномистецтво», «Візуальні мистецтва».

Експерти, члени Комітету, культурні інституції, які представляють твір чи роботу на здобуття Національної премії, подають до Секретаріату Комітету документи за формами, які розміщено на сайті Комітету у розділі «Порядок висунення творів» (див. пункт 3. «Перелік та правила оформлення документів»).

До представлення додаються: анкета, заповнена особисто кандидатом (див. Додаток 3); копія паспорта; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, згода на обробку персональних даних (див. Додаток 4); публічні відгуки у пресі на представлений твір чи роботу, (оригінали або ксерокопії – в одному примірнику); книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи висунутих творів у 5 екземплярах (у зв'язку з адаптивним карантином книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи бажано подавати в електронному форматі додатково).

Повідомляється, що відповідно до чинних нормативних актів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 отримати консультацію щодо оформлення документів на здобуття Премії 2022 року можна за телефонами 270-59-49, 278-11-93 та електронною поштою taras_kom@ukr.net; твори та документи надсилати поштою або залишати у поштовій скриньці Комітету на першому поверсі - адреса Комітету: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім.404-405; особисто подати пакет документів можна за попередньою домовленістю з відповідальним співробітником Секретаріату Комітету за телефонами: 270-59-49, 278-11-93.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»