Обществоukr.mediaApr 25

Стереотипи в коханні, які заважають жінкам стати щасливими і побудувати міцні відносини

Пора припиняти в них вірити!

nk_hauz/-mz4to1-cqochrj3ej1y.jpg

Нас постійно переслідують сотні різних стереотипів, які "дісталися" від батьків або від найближчого оточення. На жаль, коли справа стосується любові і відносин, ми теж стикаємося з помилковими переконаннями, в які як і раніше продовжуємо вірити!

У що давно пора припинити вірити!

Над відносинами потрібно важко працювати

Ніхто не буде сперечатися з тим, що в стосунках потрібно вміти йти на компроміс, миритися з якимись недоліками партнера і працювати над власним характером. Але якщо дівчина намагається всіляко переробити свого чоловіка, то ці відносини перетворюються на справжнісінькі тортури для обох партнерів. Настільки "складно" бути ні в якому разі не повинно. Поміркуйте про те, чи правильно ви вибрали партнера! Не завжди потрібно намагатися перевиховати обранця або "зламати" його. Може, ви просто помилилися і ця людина вам не підходить, інформує Ukr.Media.

Жінка повинна бути слабкою

"Сила жінки в її слабкості!". Якщо слідувати цьому стереотипу, жінка повинна всіляко демонструвати, що вона слабка в порівнянні з чоловіком. Така поведінка нібито має пробудити в партнері бажання бути захисником, годувальником і опорою для дами серця. Але чи так це насправді? Психологи запевняють, що ні. Безпорадність ніяк не може бути сильною рисою характеру жінки, а ось вміння зрозуміти свого партнера і бути ніжною по відношенню до нього, як раз і роблять даму по-справжньому привабливою.

Чоловіки люблять стерв

Ще одне хибне переконання, в яке як і раніше вірить більшість наших співвітчизниць. Насправді сильна стать не любить істеричних дам, які постійно скандалять, з'ясовують стосунки і влаштовують сцени.

А ось сміливі дівчата, які вміють відкрито висловлювати свої почуття, дійсно викликають у хлопців захоплення і повагу. З ними не буває нудно, а їх сміливість і темперамент не мають нічого спільного зі навіженими стервами.

Чоловікам не подобаються сильні і незалежні жінки

Це твердження є стереотипом тільки наполовину. Сильних панянок цураються тільки слабкі чоловіки. Вони пасують перед сильними і незалежними дівчатами, оскільки не можуть нічого їм запропонувати. А ось сильні молоді люди вже давно не потребують слабких партнерок і вибирають тільки впевнених в собі жінок.

Всі жінки хочуть заміж

Цей стереотип посилено культивується вже багато років. Дуже дякую батькам, бабусям і дідусям, які хочуть, щоб їхня донька чи внучка скоріше вийшла заміж і народила дітей. Та й глянцеві журнали не відстають, всіляко підтримуючи весільну індустрію, яка, звичайно, по більшій мірі спрямована саме на увагу панянок.

Але все-таки за останні десять років тенденція змінилася і стало помітно, що дівчата приділяють заміжжю далеко не перше місце. Та й ставлення до законного шлюбу помітно змінилося. Зараз представниці прекрасної статі все частіше будують кар'єру і намагаються реалізувати себе, а вже потім думають про заміжжя.

💬 Последние комментарии
Член правительства
Ну да, тупым скакуасам членом НАТО опять по губам поводили - они и рады.
Просто прохожий
Просто ЗеЛох, как и все "щирые", путает "в" и "на", поэтому у него "в 572".
Джаффар Дудаев
Черному повелителю сильнейшей армии мира нужно проверить квалификацию украинских чиновников, а то деньги американских налогоплательщиков будут снова пущены по ветру и зарыты в песок, как это недавно случилось в Афганистане.
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА ОТСНОШАЛ - 5:0 !!!
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))