Обществоukr.mediaJul 2

Стійкі міфи про відносини у шлюбі, в які ми віримо досі

Установки у відносинах, що не відповідають дійсності.

nk_hauz/-mdyd8jhg0qa3fo8n6_v.jpg

Ми із задоволенням повторюємо ці міфи, виправдовуючи неблагополучні подружні стосунки і прирікаємо себе на відсутність щастя!

Життя не стоїть на місці, ті установки і правила, які вважалися непорушними ще якихось 20-30 років тому, сьогодні визнані такими, що не відповідають дійсності. Це стосується всіх сфер життя, і сім'ї також. Існує ряд стійких міфів про відносини у шлюбі, яким ми віримо досі. А тим часом саме вони роблять наше сімейне життя болісним і безрадісним. Дозвольте собі зруйнувати старі уявлення про шлюб!

Відносини — це робота

Якщо в родині щось не ладиться, значить, ви не доклали достатньо зусиль для того, щоб зробити ваш союз щасливим — кажуть численні гуру від психології. Тим часом, якщо шлюб перетворюється для вас в об'єкт важкої праці і щоденних зусиль, рано чи пізно ви запитаєте себе: заради чого я так важко працюю? Щоб потім, в кінці життя, на святкуванні 50-річчя весілля, ваші онуки сказали вам, що ви прожили непросте життя? Союз двох не повинен бути болісним прагненням до досконалості, він повинен приносити радість, почуття єднання і захищеності. Якщо ж у вас виникає відчуття, що ви "працюєте над відносинами" як раб на галерах, подумайте: вам це треба?

Сварки і конфлікти — це нормально

Можливо, є такі індивідууми, які не можуть жити без скандалів і струсів. Більшість же людей бажають мати відносини без постійних сварок, образ на партнера і почуття гіркоти. Спору немає: бувають моменти, які викликають розбіжності в парі, але є істотна різниця між словами "суперечка" і "сварка", вам не здається? Якщо у вашій парі конфлікти, лайка і навіть бійки стають регулярними — це ознака того, що ваш шлюб «хворий», і вам потрібна допомога, інформує Ukr.Media.

Неблагополучний шлюб вимагає мужності і внутрішньої сили

Мовляв, чим гірше вам живеться з цим чоловіком, тим більше у вас самовладання і самовідданості. Ще б пак, заради майбутнього дітей або заради того, щоб чоловік остаточно не спився, ви терпите ситуацію, яка вас не влаштовує. Але це твердження занадто далеке від істини, щоб йому слідувати. Навпаки, погоджуючись продовжувати важкі і виснажливі відносини, ви проявляєте слабкість і потураєте своїм комплексам, наприклад, переконаності в тому, що вас ніхто більше не полюбить. Саме в таких шлюбах, в яких один з подружжя вважає, що несе тяжкий хрест, розвивається співзалежність. А в співзалежних відносинах не буває щастя.

Треба вміти поступатися і підлаштовуватися

Компроміси теж мають свої межі! Не можна вимагати від чоловіка, щоб він повністю змінився заради вас, так само, як не можна вимагати від вас, щоб ви відмовилися від своїх принципів і переконань на догоду чоловікові. Одна справа — розумні поступки, зовсім інша — потурання примхам. Любов не передбачає того, щоб ви зобов'язані відректися від того, що вважаєте важливим, лише тому, що чоловікові це не подобається або його це дратує. У сім'ї важливо вміти зберегти себе, не роблячи боляче іншому, а все інше — від лукавого.

Іноді варто промовчати і не приховати правду

Це ще один міф, який повинен бути зруйнований. Найчастіше ми плутаємо слово "правда" зі словом "безцеремонність". Погодьтеся: про свої почуття, образи і претензії можна сказати в такій формі, яка не буде сприйматися як агресія. Але говорити про це треба: тільки відвертість і відкритість допоможуть вам уникнути непорозуміння і конфліктів. Замовчування — перший крок до того, щоб подружжя віддалилися один від одного.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»