Страх і виснаження: психолог розповів про причини і наслідки трудоголізму
Обществоzdorovia.com.ua04 июня 2021

Страх і виснаження: психолог розповів про причини і наслідки трудоголізму

Трудоголізм - це не тільки тема для вивчення, а й хвороба, яка вимагає кваліфікованого лікування. Такої думки дотримується бізнес-психолог, поліграфолог Максим Коваленко

За його словами, відсутність відпочинку загрожує загальним виснаженням - як моральним, так і фізичним. Проблема полягає в тому, що в суспільстві це не оцінюється як загроза, незважаючи на серйозні наслідки.

Коваленко підкреслив, що людина, повністю занурена в роботу, рано чи пізно втрачає свої інтереси і менше приділяє часу сім'ї. В результаті робота стає нав'язливою ідеєю.

Що стосується причин трудоголізму, то Коваленко вважає, що це - питання страху. "З огляду на наш швидкоплинний час, народ просто боїться щось не встигнути. Особливо ті, хто живуть в мегаполісах. Вони бояться, що їхнє місце швидко займе хтось інший", - зазначив психолог. В результаті багато роками живуть в стані неврозу через страх зупинитися.

А страх, в свою чергу, з'являється тоді, коли людина не впевнена в собі, додав Коваленко. Тому зі своїми страхами і проблемами необхідно працювати. "Всі як в божевільному сні кудись поспішають без вихідних, не бачачи життя", - констатував фахівець.

Він зазначив, що для повноцінного відпочинку потрібно прибрати всі подразники, в тому числі телефон і інтернет . Інакше відпочинок не принесе повного відновлення сил.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!