Стрес на самоізоляції: як вирішити проблему?
Обществоzdorovia.com.ua22 января 2021

Стрес на самоізоляції: як вирішити проблему?

Багато людей через пандемію перебувають у стані стресу.

Стрес починається з тривоги, триває мобілізацією організму і закінчується повним емоційним і фізичним виснаженням. Як допомогти собі та близьким.

Сміхотерапія

Це перегляд комедій, читання гумористичної літератури, спілкування з позитивними людьми. Всього кілька хвилин сміху на день не тільки позбавлять вас від стресу, а й стануть профілактикою багатьох захворювань.

Арт-терапія

Будь-які творчі заняття. Підійде все, що вам подобається. Наприклад, гра на музичних інструментах, малювання, ліплення, декупаж і пап'є-маше - все це відверне вас від тривожного стану і приведе в порядок.

Фізкультура

Будь-які види фізичної активності від зарядки до швидких танців приберуть м'язові затиски, що виникають в стресовому стані, подарують заряд бадьорості і позбавлять від туги.

Релакс

Медитація, йога, ароматерапія, спокійна музика все це теж допоможе заспокоїти стресовий стан. Можливо, буде складно відразу відволіктися від турбот і почати медитувати, але після активних вправ, це може виявитися цілком можливим.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А зачем ?с контрабандистами легче чем с ЛГБТ СООБЩЕСТВАМИ .их поймал посадил санкции наложил и свободен до следующего отлова .Педерасты они Зеленскому могут и жопу дать и по лицу пощечину - они такие противные
Луна-2
И анверняка известно и о дислокации минных полей и об укреплении районов соседствующих с Крымом - в Генштабе Российской армии отнюдь не идиоты .. не разбалтывают своих тайна как на Украине
Кот
Ню-ню....Мечты розовые,а кресты березовые!!!
Луна-2
Говорить можно все что угодно, но случись настоящая война многие побегут - потому что боятся....Конечно их натаскали,, но у многих родственники в России, и многое станет известно, а они не дураки, чтобы воевать с теми кого знают , с теми у кого родственники на Украине и в России...а таких большинство.-Да в лицо тоже можно его узнать, если уже сейчас передают данные об украинской арими,и то в Российском генштабе все известно до малейших деталей -кто с кем, и кто у кого..Так никакая Америка не поможет ...
Гость
Ленка сосалка с придорожной канавы гляди какая Европа кругом !!! Заглядение!
Гость
Ленка ты своим коллегам по окружной и детишкам объясни что сосанием демографию не улучшиш ! Сосалка через рот детей не нарожает , как и укропидары через жопу :))))
Гость
Ленка себя смачно за сраку укусишь ! Чмекай Шмуля как тебе Роджер рекомендовал!!!!