Суд Кенії зупинив запровадження біометричної ідентифікації громадян
Обществоcomments.ua01 февраля 2020

Суд Кенії зупинив запровадження біометричної ідентифікації громадян

Судді постановили, що відсутність регулюючого органу може поставити під загрозу особисті дані громадян

Вищий суд Кенії зупинив суперечливу схему біометричних ідентифікацій до тих пір, поки не будуть прийняті нові закони про захист даних. Важлива інформація, така як контактні дані, відбитки пальців і професія людини, була зібрана в минулому році. Ідея полягала в тому, щоб об'єднати всі дані уряду про окремих осіб в різних системах під одним всеосяжним ідентифікаційним номером. Тоді судді постановили, що цей крок є конституційним, якщо ця інформація належним чином захищена.

У листопаді був прийнятий закон про захист даних, який передбачає створення комісії по данним. Але не ясно, скільки часу буде потрібно для того, щоб цей орган почав функціонувати. Правозахисники заявили, що лише після початку роботи регулюючого органу можна буде повністю запустити систему. Після судового позову, який подали Кенійська національна комісія з прав людини (KNCHR), Кенійська комісія з прав людини (KHRC) і Нубійський форум з прав людини, розгортання схеми, відомої як Hudma Namba, було призупинено колегією з трьох суддів.

Оскільки одним натисканням кнопки була доступна велика кількість особистої інформації, судді заявили, що кенійці будуть піддаватися ризику незворотньої шкоди у разі неправильного використання інформації. Вони також ухвалили, що будь-який збір ДНК і використання GPS для запису точного місця розташування будинку людини будуть неконституційними.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Вынужденная мера, лучше перестраховаться,так лучше будет,а если не соблюдать ,то резко вырастет количество заболевших,Роджер сиди дома,не подвергай опасности людей,людей Роджер,это те кто в отличие от тебя ходят на двух ногах,ты то от Красной шапочки на четвереньках передвигаешься, козлоослик,ха.
Ил 2
"Всё наладится" - это вряд ли, трещит Союз. Разве укропия прийде и порядок наведе, под руководством Бандеры. Смешная ты вуйна, упорствуешь против очевидного, всё цепляешься за голубую мечту, ну давай, давай гейропа жде вас. Вы хоть бы маски послали в гейропу, чтобы заработать очки на будущее.
Елена
Авторитет у тебя Шенген на пять лет, остальное мелочи жизни,ха.
Весёлый Роджер
Вот Ильюхин2 врать не будет! Он у нас авторитет! Точно так Ильюха - присосался блин как соска, этот Шмуля .уесоска!
Ил 2
Если построят, то может перестанут стрелять через этот забор и делать налёты. Надо Сеню звать, без него никак.
Луна-2
У него прозвище -катмандуйский Он уже спасал в позе лотоса украинцев из Непала ...
Луна-2
Слава Украине- а Вова все-таки с Россией....Да и где она эта слава-то ....Нет ее -растворилась в былом времени .Что от нее останется потомкам.?.