Театр "Актор" вперше зіграє виставу онлайн
Обществоwww.ukrinform.ua31 марта 2020

Театр "Актор" вперше зіграє виставу онлайн

Український драматичний театр «Актор» вперше зіграє виставу онлайн за допомогою програми Zoom.

Про це Укрінформу повідомив директор-художній керівник театру Слава Жила.

«1 квітня ви станете свідками театрального експерименту! Народний артист України Олексій Вертинський та актор театру Артем Ємцов гратимуть виставу «Мегери» наживо кожен у себе вдома», - сказав він.

Жила додав, що «Мегери» - це вистава на двох акторів, яка є однією з найпопулярніших вистав театру «Актор». Її автор - Дон Нігро - створив історію двох зірок Голлівуду 60-х років. Легендарні акторки Рут та Мілдред все життя конкурували, а на схилі літ вирішили повернути собі любов прихильників, знявшись разом у фільмі.

Експериментальна онлайн-трансляція відбудеться у цю середу о 19:00 на офіційній сторінці театру «Актор» у Facebook.

Як повідомляв Укрінформ, з 12 березня в Україні запроваджено карантин у навчальних закладах та низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Зокрема, в рамках карантину закрито ТРЦ, театри, кінотеатри, заклади громадського харчування, а також заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

25 березня надзвичайну ситуацію запроваджено по всій Україні. Карантин подовжено до 24 квітня.

В Україні наразі зафіксовано 549 випадків СOVID-19, з яких 13 летальних, 8 людей одужали. За даними Worldmeters, загалом у світі було підтверджено коронавірус у понад 800 тис. осіб, внаслідок хвороби на планеті померли більше 39 тис. людей, ще 172 319 осіб вилікувалися від недуги.

Написать комментарий
Авторские статьи