Обществоwww.depo.uaFeb 15

Ти у себе один: 7 простих способів почати цінувати себе

Один з найбільших міфів, який часто культивується в суспільстві, полягає в тому, що встановати себе пріоритетом номер один є егоїстичним і недобрим. Правда в тому, що це найкраща річ, яку ми можемо зробити для себе і для інших

nk_hauz/-m03slluw7b_z4rrlas6.jpg

Є сім способів почати цінувати себе і зробити себе важливою людиною в своєму житті, пише Possibilitychange і його авторка Уленда Майбург.

1. Припиніть порівнювати себе з іншими

Порівняння себе з іншими - програна битва. Ви не були на їх місці, не дивилися на життя їхніми очима, і не переживали їх досвід, тому ви порівнюєте себе з інформацією, яка жодним чином не може бути точною. Порівняння відволікає вашу увагу від вас самих, але ваша сила полягає в тому, на що ви можете вплинути на своє власне життя. Ви унікальний, і немає нікого в світі такого, як ви. Якщо і порівнювати, то тільки себе з собою (з тим, ким ви були рік тому, 5 років тому або 10).

nk_hauz/-m03srwcrjrzvenywddp.jpg

Почніть зміщувати увагу на те, що відбувається у вашому житті, і звертайте увагу на людину, що дивиться на вас в дзеркало. У нього або неї є свої унікальні атрибути. Відпустіть внутрішнього перфекціоніста і почніть цінувати вашу посмішку, свої таланти, то, що ви пропонуєте. Почати бачити свою цінність - це найшвидший спосіб змістити фокус в своєму житті.

2. Навчися йти, коли вам десь, або з кимось погано

Деякі люди залишаються на роботі, яка їм не подобається тільки через зарплату. Інші продовжують відносини, які більше не змушують їх серця битися. Деякі з нас залишаються з друзями, які виснажують нас, тому що ми жадаємо будь-якої компанії. Незалежно від вашого терпіння, це не варто цих енергетичних витрат.

nk_hauz/-m03sra4tooz5n4el2yp.jpg

Ви заслуговуєте душевного спокою і просто бути щасливим. Не погоджуйтеся на менше. Шукайте, щоб знайти найкраще.

3. Почніть цінувати те, що у вас є

Цінуйте ліжко, в якому ви спите. Цінуйте одяг, який на вас, вашу машину, домівку, їжу. І головне, не забувайте цінувати те, що ви приносите світу. Почніть бачити радість, яку ви приносите іншим. Подумайте про вплив цієї радості і її хвилюючі наслідки. Те, що ви не усвідомлюєте їх, не означає, що вони не поширилися далі, ніж ви можете собі уявити.

nk_hauz/-m03srdu1ekqzqd9rydo.jpg

Чим більше ви цінуєте, тим більше хорошого буде у вашому житті.

4. Розвивайте здорові відносини

Відпустіть або, принаймні, дистанціюйтеся від усього, що змушує вас почувати себе не дуже добре. Знайдіть себе з людьми, які привносять у ваше життя щось важливе.

nk_hauz/-m03srevettsa16yl4r_.jpg

Зробіть так, щоб принаймні двоє людей живили вас, заохочували ваші мрії і сприймали вас такими, якими ви є. Пдтримання міцних зв'язків спонукає нас пам'ятати, що ми не самотні, і тримає наші серця відкритими.

5. Навчіться говорити "Ні"

Ми тут, щоб посильно допомагати один одному, але можуть настати часи, коли ми відчуваємо спокусу робити щось за рахунок нашого власного благополуччя. Іноді, коли ми даємо більше, ніж можемо, ми не дозволяємо іншій людині вчитися або мати власний досвід. Постійне виконання справ за інших може привести до виснаження. Замість цього поважайте себе, роблячи те, що можете, і відмовляючи, якщо не можете.

nk_hauz/-m03srs_xy4xojx-bj3c.jpg

"Ні" може звільнити, тому що, коли ми говоримо "ні" іншим, ми говоримо "так" самим собі, і ми згодні з нашими цінностями. Дозвольте собі говорити "ні" час від часу. Ця практика підвищить вашу самооцінку і створить простір для людей, які цінують і поважають вас щн більше.

6. Встановіть здорові кордони

Наявність чітких меж життєво важлива для встановлення взаємоповажних відносин. Хочете вірте, хочете ні, але встановлення "кордонів" насправді дає свободу, тому що, коли наші бажання чітко визначені, немає необхідності зводити стіни. Межі відображають нашу самооцінку і наші цінності. Здорова самоповага навчить інших, як поводитися з вами.

nk_hauz/-m03srineep4c1a-ybxq.jpg

І коли випадкова людина намагається пробити ваші кордони, просто міцно "стійте на своєму".

7. Крокуйте за своїм серцем

У всіх нас є заняття, яке змушує нас оживати і надає сенс нашому життю. Не забувайте слухати ту частину себе, яка рухає вас, і усвідомлювати свої бажання і ті дрібниці, які вас відволікають. Зосередьтеся на своїй цілі, тому що мрії ніколи не зникнуть. Вони просто можуть відкладатися.

nk_hauz/-m03srjeubygayzmg6q-.jpg

Наші захоплення можуть бути маленькими або великими, і ми можемо мати їх безліч. Прислухайтеся до речей, що змушують ваше серце завмирати і знайдіть спосіб зробити щось одне, те, що можете. 

Все в нашому житті починається з нас і відбивається на наших відносинах з людьми. Тому є сенс віддавати собі стільки любові, турботи і радості, скільки ви б шукали в інших або  інші шукали б в вас. 

💬 Последние комментарии
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.
кипчак
Зе продолжет "спасать" Европу (мы то знаем, что приходится в турборежиме спасать собственную задницу). Что же, такое временное "просветление" людям на руку, лучше чем ждать, когда полопаются "оставшиеся в живых" трубы, народ замерзать молча или перед тем, порвав зубми всю местную власть.
кипчак
Вот вам яркий образчик культурной, моральной и духовной пустоты "патритов". Что думает Садовой мы не знаем, но, если ему только приходится озвучивать и, ради самосохранения, плясать под дудку нациков, говорит о многом в этом безнадежном в политическом смысле, болезненно гиперактивном крае. Даже такой их вещатель как Юрий Михальчишин (совсем не дурак), то ли из желния обелить соотечественников, то ли из-за духа конкуренции с оппонентами и желания получить на табло баллы о своей перемоге, продолжает дудеть о зраде Донбсса, мечтает наказать их население, обвиняет в сепаратизме, в том, что они развязали войну и т.п. Или у него в этом вопросе полная непроходимость, или выбрал себе роль непобедимого агитатора, или весь ход истории в его голове настолько однобокий, что не предполагает более логичных выводов, а также отрицает наличие Высшей Воли во всех процессах, а может уже сам себя богом считает.
е
да утопят нахрен лоханку в следующий раз....а америкосам ответят их собственными словами: типа ошибка вкралась...ибо нефиг...
е
Елена, это ж твои герои......ты ж за америкосов, а те талибов выращивали столько лет... ну и где твои восторженные вопли на этот счет, а тупая???
е
Елена, так говоришь в твоей америке все супер-пупер современное??? ну-ну..вот тебе в рыло статья...даже Китай уже сделал САМ, а твои амеры только ВОРОВАТЬ чужое способны......и чего твоим америкосам не хватает? денег или мозгов???