Тиждень планування сім’ї цього року пройде в унісон у більш ніж тридцяти містах України
Обществоkirovograd.net24 апреля 2015

Тиждень планування сім’ї цього року пройде в унісон у більш ніж тридцяти містах України

Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я проходить у нашій державі кожної весни задля привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей. Цього року тиждень відзначатиметься з 11-го по 17-те травня, і до проведення різноманітних заходів у його рамках долучаються десятки громадських організацій по всій державі, у тому числі – члени Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї. На Кіровоградщині це - Прес-клуб реформ та Обласна інформаційна жіноча служба, яка діє у приміщенні бібліотеки імені Чижевського.

Протягом двох днів у місті Львів триватиме тренінг для організацій-членів Коаліції, під час якого буде розроблена спільна інформаційна та адвокаційна кампанія до Тижня планування сім’ї. На захід приїдуть представники майже трьох десятків громадських організацій із різних куточків України аби поділитися досвідом, підвищити рівень професіоналізму у сфері Public Relations та ефективних комунікацій, а також – провести акції у рамках Тижня планування сім’ї в унісон. Тренінг – це спільна ініціатива членів Коаліції, і він проходитиме в рамках реалізації проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні», що його виконує Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку / USAID. Тренерами у Львові виступлять експерти Кіровоградського прес-клубу Вікторія Талашкевич та Ольга Гріднєва. На переконання партнерів заходу у Львові, а це благодійний фонд «САЛЮС», скоординовані акції – флешмоби, круглі столи, вуличні акції, тощо – у рамках Тижня планування сім’ї по всій Україні збільшать частку політиків на національному і локальному рівнях, обізнаних щодо соціально-економічних наслідків піклування про репродуктивне здоров’я і планування сім’ї, залучать до цієї роботи нових партнерів, зокрема, освітян, журналістів та громадських діячів, а також підвищать частку українців, які використовують послуги репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Цього року кампанія буде проходити під слоганами, що їх спільно розробили члени Коаліції, а саме «Усвідомлене батьківство - щаслива сім'я!», «Жити безпечно - стильно!», а також «Захисти себе і майбутнє України!». З огляду на вищесказане, Всеукраїнська Коаліція з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї, створена у вересні 2014-го року з метою збереження репродуктивного здоров’я, захисту репродуктивних прав, забезпечення потреб у якісних послугах з планування сім’ї кожної людини, проводить 28-29 квітня у місті Львів тренінг, щоб обговорити методи ефективних комунікацій, в тому числі з представниками засобів масової інформації, напередодні Тижня планування сім’ї та посилити компетенцію учасників Коаліції у сфері Public Relations. До уваги зацікавлених журналістів: Запрошуємо до спілкування із учасниками тренінгу у вівторок 28 квітня у готелі «Дністер» (вул. Матейка 6) з 9.00 до 11.00. Дізнатися більше про роботу Коаліції можна у Facebook Щоб дізнатися детальніше про тренінг у місті Львів просимо журналістів контактувати із Вікторією Талашкевич за номером: +38-050-321-3919

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не надо таких эмоций. Я же не к вам обращался, а вот к этой мразе Шмуле_Елен_ера, что сразу влезлО в разговор и как всегда не по делу! Я знал, что цэ оно гивно ответит!
Маня
До чего дожили,ужас!!!можно все поджигать,Воровать,ломать и тебе за это ничего не будет?!Хочется понять это что?!!!Сигнал к действию простому народу?!!Иди бери если все можно?!!!Выходит нас ограбили чиновники и теперь в свою очередь можно грабить их ?!!!!
е
Елена, тут твои америкосы банально ВОРУЮТ, ты и дальше будешь утверждать что они самые типа продвинутые во всем?))Закон один для всех, ты ж тут вещала.. ну-с ждем гневного спича в сторону воров американцев)))
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй мразь продажная - это кто писал, что ты живешь один, что от тебя все разъехались - тому шо ты мерзкий скряга! Опят не та Елена? https://nk.org.ua/sobytiia-v-mire/v-usloviiakh-pandemii-covid-19-serbiia-otkazalas-ot-pomoshchi-mvf-230221
е
ответил как-то такому мовнюку на английском.. выражение физиономии надо было видеть)))
Алла
Если эти дуры националистки не умеют жить в многонациональном городе выслать козлих за 101 километр!Предлагаю всей Одессе из 117-130 национальностей резко перейти каждому на свой язык и отвечать на их мову!!!Пусть тварюки изучают все со пятнадцать или сто двадцать языков!!!
Сергей
Не 35 мнл, а 350 млн долларов. Курс еще не 280 грн за доллар.
Авторские статьи